Narvesen - narvesen

narvesen sola un sola, bet beigu beigaas, taapaat netiek sanjemta normaala alga, lai vareetu izdziivot. es nerunaaju par ofisa darbiniekiem, bet paardeveejiem mazajos veikalos, jo piemaksas nespiid, dell sliktaas paardoshana un zaadziibaam, ko paardeveejs gandriiz nemaz nav speejiigs mainiit...

B

H Helmuts 11.07.2008

Labi ka es neiestājos strādāt narvesenaa man solija 1.4 stundaa, ja nav noslēpums cik tev stundas likme??

B burkaanuskalotaajs 11.07.2008

khmm, a tas pats 1.4 Ls stundaa, vai tas ir pirms vai peec nodoklju nomaksas ?
cik stundas dienaa jaastraadaa? cik tad meenesii uz rokas paliek?

B baiba 12.07.2008

tas ir pirms nodoklu nomaksas taakaa nekas daudz jau nesanaak meenesha beigaas, ja nestraadaa kaa zveers, bet par taadu algu nav ko censties..

D darbinieks 14.09.2008

Rolands Laarmanis Vecriigaa vienmeer paruupeesies, lai jums piemaksu neizmaksaa, arii, ja vinja jums pienaakas!

A Anna 12.11.2008

Vai Tu meklē darbu? Varam piedāvāt nebijušu iespēju neierobežoti lielai peļņai. Sūti sms ar kodu "FOR MDB un savu epastu" uz numuru 1897. Savā epastā saņemsi aprakstu un varēsi kaut uzreiz sākt strādāt.
Darbs saistīts ar elektropreču tirdzniecību!