www.sudzibas.lv Narvesen Narvesen biezpienmaizītes

Narvesen - Narvesen biezpienmaizītes

Šodien nopirku narvesenā kafiju un biezpienmaizīti- kā vienmēr. Ēdot savas brokastis, biezpienmaizītē atradu olas čaumalu apmēram 1 cm2 izmērā.. Labi, ka neapēdu- aklās zarnas iekaisumu nevēlos.. Katrā gadījumā ar šīm maizītēm uzmanaties. ;)

L lalalah 02.03.2013

ну они же не сами пекут эти булочки, а заказывают их в staburadze...

I ivetti 02.03.2013

maigulīte(tis)

A Ativeee 02.03.2013

Viņi paši necep un nevar katru mazīti pārbaudīt. Bet olu čaumalas ēst at ir veselīgi, tavām zarnām nekas nenotiks.

A ava77 02.03.2013

Ja caumala, tad vismaz ceriba ka olas vismaz blakus ir bijusas.

M memmesmeitiņa 02.03.2013

Vellos, nezināju, ka no olu čaumalām apendicītu var dabūt :P Neredzu te to lielo drāmu! Saprastu, ja būtu tarakāns..

Ausainītis 02.03.2013

Tās ir muļķības! Olu čaumalas kunģa skābe taču saēd'Nu ja, jaunajai paaudzei jau skolā māca tikai biznesu, deokupāciju un eiroamerikopederizāciju.

S sarmite.1988 19.04.2018
Slikts serviss

Ļoti nepatīkama iepirkšanās Narvesenā pie Vef tilta! Pārdevējs Raimonds ļoti nelaipns, visapkārt netīrība, strādā kā un kad grib iekšā tumšs neko nevar redzēt kas ir plauktos

A anniiiija 01.11.2018

Tad sūdzību raksti Staburadzei, Narvesens te ņepričom