Narvesen - Milnieki

Ieejot talsu autoostas narvesena un mani apkalpoja diezgan pajauna pardeveja, vardu neieveroju. perkoties man trauceja ka kads taxists man aiz muguras kas tur vienkarsi uzturejas nevis iepirkas visu laiku kikinajas ar pardeveju un abi smaidot suta nemanamas bucinas, man tas loti trauceja, dariet to citur un nevis kad tur ir kads klients.

Ausainītis 10.11.2012

Laikam pati esi tik neglīta, ka pat taksists tevi ignorēja, bet izvēlējās skaisto pārdevēju.

M mamms 13.11.2012

Kurā datumā Jūs ko tādu redzējāt?

P Pipars 06.12.2012

Pilnīgs bullšits, ir vairākas reizes trāpījies tur būt, kad šis kungs ienāk avīzi un kafiju nopirkt, jā, acīmredzot viņi ir savā starpā pazīstami, bet bučiņas... nu, nefantazē...Pilnīgs absurds.

Ieteiktu, šai mazvērtības kompleksu pārmāktajai PATĒRĒTĀJAI griezties pie psihiatra jau laicīgi, jo neārstēti šādi mazvērtības kompleksi var pāraugt smagās neirozēs, u.t.t.

M mamms 12.12.2012

Pats jautrākais ir tas, ka Sintija neatbild uz manu jautājumu KAD viņa to redzēja. Un forši ir tas, ka 06:30 aizejot uz darbu un izlasot vēstuli par šādu faktu(jo mums atnak uz e-pastu, ja ir sudzibas ierakstita kada sudziba), kur vēl bija teikums, ka man jāraksta paskaidrojums, nezin kādā sakarībā, tā vietā uzrakstīju atlūgumu. Paldies Sintijai :)

P Pipars 28.12.2012

Mamms tātad tā pati jaunā pārdevēja, neņemiet pie sirds trakas šizofrēniķes, man kā klientam Jūs patikāt :)