www.sudzibas.lv Narvesen Mācību darbs

Narvesen - Mācību darbs

Sveiki visiem kas mekle darbu! Mana sudziba nav pirma un domaju ka ne pedeja.
Es kadu laiku atpakal mekleju darbu un viena no interneta portaliem atradu sludinajumu, kur tika noradits ka vajadziga pardeveja kioska, bet man pazvanija no veikala "Narvesen" uz kuru epastu es CV nesutiju. Uz parunam es aizgaju kaut kur ap 10.12.2011. Nakosnedel 14.12.2011 man pazvanija un uzaicinaja uz apmacibam. Es atnacu 16.12.2011 plkst. 7.45 un nobiju lidz 15.30. Pec tam man pateica atnakt nakosnedel uz kiosku, kas pieder viniem bet cita vieta, tas bija 20.12.2011. Tu ari es visu dienu nestradaju, jo man bij darisanas. Saja pasa nedela es iegaju veikala un pajautaju, kad man atnakt un man atbildeja, lai atnaku 23.12.2011. Es atnacu saja datuma ap 7.00 (jo veikals no 7.00 - 19.00 strada darbadienas) un visu dienu es stradaju pie kases (bija protams atputas, bet loti mazas) un es nostradaju 12h no vietas. Nakosa diena bija Ziemassvetku vakars un es domaju, ka man nevajadzes, bet ta ka mani uzskatija par neprasu (jo nesapratu ka uzreiz tirit kafijas automatu) man pateica, lai atnaku 24.12.2011. Atnacu norunata diena un atkal visu dienu es stradaju pie kases.
Pec tam man pateica lai atnaku 27.12; 28.12; 29.12.2011! Un iedomajaties cilveki, es tacu macibu darbu veicu un sis 3 dienas man bij jastrada 12 h + vel man neviens nepalidzeja kad cilveku bija daudz un vel 29.12.2011 ka pie mums Rezekne atvera Maximu XX mani saja "Narvesena" atstaja VIENU pasu!!! Mana ta saucama "kolege" atbrauca tikai 18.50. Un pec sim dienam sakas "radzini" ka katru nedelu uz banku jasuta nauda (inkasacija) un man saka pieprasit naudu (jo truka); pirmoreiz 1.17 ls pieprasija; otrreiz jau 8.45ls. Un pats interesakais saja situacija ka man draudeja ka neizlaidis no veikala kamer nesamaksasu sos 8.45ls (kurus es nenemu).
Es nostradaju saja "trako nama" gandriz 3 nedelas un man neko nesamaksaja un plus vel loti nirgajas (pat pirceji redzeja un dzirdeja). NEIESAKU NEVIENAM SAJA VEIKALU VAI KIOSKU TIKLA STRADAT!!!

B

V v.k. 10.01.2012

Nu, nu Kristīnīt, varbūt beigsi vienreiz melot, un pastāsti visu patiesību.
kas tev teica, ka neizlaidīs no veikala?to tu man lūdzu pasaki, labi?
un kāpēc par pārējo nepastāsti kādus postījumus nodarīji, un vēl taisījies vienalga attaisnoties ar meliem.un, ja nauda trūkts inkasācijas, pēc tavām domām kas to segs????

M Mika-Pika 11.01.2012

Es ari agraak stradaju narvesena un atbalstu Kristinu. Jo tajos narvesenos labak nebazt degunu smauku kantoritis.

V v.k. 11.01.2012

droši vien jau bijāt tāds pats darbinieks kā Kristīne...kuri neprot strādāt, un nav godīgi pret savu darbu