www.sudzibas.lv Narvesen loterijas bilete

Narvesen - loterijas bilete

Perkot loterijas biletes kada Narvesen kioskā, diena tika mazliet sabojāta.
Nopērkot 2 loterijas biletes katra 0,50 sant....Atpakl es vinneju 1ls viena biļetē, bet otra bija tukša. Pārdevējai teicu, ka velos atpakl 0,50sant, bet par atlikusajiem 0,50 sant citu bileti...panemu vineu un viss....ceku nekko nedeva. teicu ka esmu taks laimejusi 1ls, bet bileti panemu tik vienu, kur mani atlikusie 0,50 sant....pardevēja saka, ka esmu jau nemusi divas biletes un nauda un nekas nav jaatdod. Jo redz man rokas jau esat divas biletes...Es saku kaa jaa ir divas biletes jo viena palika no ieprieksejas reizes nelaimejosa. Pardevēja saka ka vina vairs nekko nesaprotot (tas taa vareetu but jo runajas ar citu personu, kas atradas blakus vinai kioska ieksaa) Un drosi vien nesakitija lidzi cik es nemu un cik laimeju. Es neatkapos un pieprasiju savu naudu vai bileti si atdeva bileti. Gaju mala vinju nokasit. un si citam nakamajam klientam saka, ka es katru dienu nakot un esmu neapmierinata ar loterijas biletem un taisu skandalus. Pavaicāju čeku cik tad es laimēju un viņa parādija divus čekus pa 0,50 sant, ja viņa uzmanīgāk skatītos tad jau nebūtu nokļūdijusies čekos jo ja laimēts 1ls tad aju čekam gan vajadzētu būt vienā gabalā ar 1ls !
Esmu bijusi sini narvesena paris reizes, bet skandalus netaisu.
Loti aizskarosi man skiet tas ka melo par to ka taisu skandalus katru dienu, un konkreti par loterijas biletem, ja pardevēja namāk vienkāršu matemātiku tas ir skumīgi.