Narvesen - Krūzes

Tā nopriecājos ,ka dabūju krūzi ar Sidu. Bet prieki bija īsi, kā lēju krūzē karstu ūdeni tā saplaisāja. Ar skaļu krakšķi. Vai man vienai tā ir gadijies? Jo man liekas, ka man brāķis ticis.

V

S Selena 02.10.2012

Tā gadījās arī man ar to krūzi. Bet aizgāju uz Narvesenu un man uzreiz krūzīti samainīja :)

Ausainītis 02.10.2012

Trauku veikalā pirktos žurnālus arī apmaina uzreiz!

S stresainite 05.10.2012

Es arī esmu cītīga narvesen uzlīmju krājēja, bet šī iemesla dēļ vairs nevienu krūzi nevēlējos pirkt! Sev nopirku vienu krūzi, ielejot karstu ūdeni tā saplaisāja, mani jau tas īsti neuztrauca, vnk sapratu, ka vairs nepirkšu, bet manam krustdēlam ar tāda tika nopirkta, mammai lejot karstu ūdeni ar tas pats notikās, nabadziņš sāka raudāt un ilgi ar mammu nevēlējās runāt, jo uzskatīja, ka mamma to speciāli izdarīja! Pilnīgi piekrītu, ka viņas ir ļoti nekvalitatīvas!

Z zuzulis 08.10.2012

Man tas pats, tāda škrobe.. Un ja es tagad viņu aiznesīšu, domājiet man samainīs? viņiem noteikti nav vairāk tādas... :(