www.sudzibas.lv Narvesen Kruzes ae dzivniekiem

Narvesen - Kruzes ae dzivniekiem

Narvesena uz kruzem ar dzivniekiem akcija bija lidz 23.aprilim.Atnaku ar pilnu uzlimju komplektu un man saka "kruzes vairs nav!!".Es uz ta neapstajos.Iztaigaju visus narvesenus rajona un ne tikai.Visi ta teikt sutija talak.Kad viena veikala viens labs cilveks iedeva numuru lai es pazvanitu un noskaidrotu vai kruzes vel vispar ir.Es zvaniju tris dienas pec kartas.No sakuma telefons bija aiznemts bet pec tam vini speciali nenema klausili.Ka es to noskaidroju?Es pazvaniju no cita telefona, klausuli panema...kad es saku jautat par kruzem, klausuli nometa, pec tam zvanija, klausuli nenema.Kapec ja rakstits ka akcija lidz 23.04.2011, atnaku divas dienas ieprieks un akcija beidzas??

S sonja 04.05.2011

Ja jūs izlasitu arī, kas bija rakstīts uz akcijas kartiņām, tad zinātu, ka akcija ir spēkā līdz 23.aprīlim, vai arī LĪDZ KAMĒR PRECE IR VEIKALĀ . Bet Narvesen pircēji jau lasīt nav mācījušies, toties mīl atstāt visu uz beidzamo brīdi, un tad arī paliek ar garu degunu . Un raksta sūdzību, protams, visi citi vainīgi, tikai ne paši .

L LelleBezMatiem 04.05.2011

ieliec internetā sludinājumu, varbūt atradīsies kāds labs cilveks kurš būs ar mieru tev savu narvesen krūzi pārdot :)

V vasja 05.05.2011

Vo problēma...krūzīti ar dzīvniekiem nedabūji!
Man tavas problēmas!

. ..... 05.05.2011

Toč sviests

T ToMarija 05.05.2011

Nesaprotu, kāpēc vispār krūzītes ar dzīvnieciņiem?Zoofili, vai?Ir taču ar puķītēm, dažādiem uzrakstiem.

J Jolanta 09.05.2011

Man bija noticis kaut kas līdzīgs ar Statoil akcijas somu. Piezvanīju pa tālruni, kuru iedeva uzpildes stacijā, pasūtīju man vajadzīgo somu, un pēc laika man paziņoja, ka tā jau ir atvesta. Manuprāt, tā ir godīgāk, nekā ar Narvesen Jūsu gadījumā.

K Kristīna 26.05.2011

Pilnīgi tev piekrītu! Man bija tieši tāda problēma. Meklēju tās krūzes nedēļu pirms akcijas beigām visos Narvesenos Rīgā. Nekā. Zinot, cik liels ir klientu skaits šīm tirdzniecības vietām, ta varbūt pasūtiet akcijas preces daudz vairāk??!!! Kāpēc man būtu jākrāj, jācenšas pirkt nepieciešamās lietas Narvesenā, lai dabūtu uzlīmi un beigās palieku ar garu degunu! Paldies...