www.sudzibas.lv Narvesen Krāpšanās

Narvesen - Krāpšanās

Nedēļu no vietas, Narvesen Origo, tas kurš ir aiz stacijas kasēm, apsūdz manu brāli zādzībā un neizmaksā visu algu, ko viņš ir nopelnījis vairāk nekā pusotru mēnesi. Mans brālis ir nedaudz pamuļķis - viņš bija devis no savas kabatas atlikumu, jo nebija kasē sīknaudas, un vadītāja uz vieras nebija, lai tiktu pie seifa. Galu galā viņš bija iedevis no savas kabatas un vēlāk loģiski bija to paņēmis atpakaļ no kases. Kamera to nofiksēja. Parādīja brālim video kā viņš paņem naudu, bet neparāda, kā viņš bija paņēmis no savas kabatas. Šādu mahināciju izstrādāja tā narvesena vadītājs uz 3 cilvēkiem, lai nemaksātu nevienam algu, itkā darbinieki zogot un kasē nepietiek naudas. Un iebiedē darbiniekus, ja viņi sūdzēsies, tad viņš vēl maksās 700 eiro sodu. Nu protams, cilvēks baidās no tā, ka alga nav izmaksāta un vēl papildus būs jāmaksā, ka tu pieļāvi kļūdu. Necenšaties strādāt tur. Tur ir tikai mahinācijas.

C critical thinker 06.08.2018

bet kasi taču pārskaita? ja tika izņemts tik, cik no savas kabatas izdeva, kasē iztrūkums nebūs. ja iztrūkuma nav, tad ko var piesiet?
protams, to vajadzēja risināt citādi, pasakot vadītājai, kā bija un ka ir ielikta sava nauda

N noslepumainā 06.08.2018

Kasi skaitīja, vadītājs esot pateicis,ka tur pietrūka 360 eiro,kas nav fiziski iespējams. Brālis nāca uz mājām bez naudas visu šo mēnesi,jo iepriekšējā mēneša algi samaksāt negribēja,jo nostrādāja tikai nedēļu. Teica,ka pievienos nākamai algai. Vadītājam tika stāstīts,bet ar viņu bija kā ar sienu runāt,neklausījās. Visticamāk ka naudu ielika savā kabatā. Neapšaubāmi tur notiek kādas mahinācijas.

Dainis 06.08.2018

Ja jau sakāt , ka brālis ir pamuļķis, tad varbūt tiešām ir ko paņēmis un aizmirsis nolikt vietā?

N noslepumainā 06.08.2018

Viņš ir pamuļķis,bet ne tik liels pamulķis. Un ja pat būtu aizmirsis pāris centi nav liela muiža. Viņam nevarēja būt daudz naudas,lai sniegtu šo atlikumu no savas kabatas. Vienīgi tas,ko es viņam pati no sacas algas biju devusi (pāris eiro dienā pusdienām)

Работяга 06.08.2018

Iedomaieties, jusu bralim butu savas intereses piem. vins macitos augstskola, ar tadu darbu par studijam vins uzreiz varetu aizmirst..

C critical thinker 06.08.2018

ja ir viens video, kur viņš ņem ārā sīknaudu, kā var piesiet 360 eur. jāvēršas darba inspekcijā vai kur, ka algu neizmaksā. tad tālāk lai uzņēmums pierāda, ka brālis ir zadzis utt.

Life_is_life 06.08.2018

Ej uz polciju, ka var but video kur no kases nem ara bet no kabatas xxx reizes doto nerada?

A Andris Neiburgs 17.08.2018

No savas kabatas atlikumu pircējiem dod tikai jauniņie kasieri, kuri ar naudu iepriekš strādājuši NAV. Es spēju viegli iedomāties, kā šis puisis neprot arī skaitīt naudu,jo no sākuma tas tiešām ir sarežģīti. Varbūt, satirgoja pa dienu -360eur? Tā ir liela summa, bet gadās visādi.
Es esmu strādājis vienā ļoti drūzmainā lielveikalā pie kases, un bija viens čalis, kurš pirmajā darba dienā ietirgoja -100 eiro, ar visiem videoierakstiem un ZET-čekiem, pats arī atzina vainu, teica, neesot iepriekš pie kases strādājis.