Narvesen - Krāpšana

Labdien!

Neiesaku strādā pie Sia"Narvesen Baltija" sadarbības partnera Raimonda Puriņa! Jo nodarbinot darbiniekus, algas maksāt negrib, krāpjas ar algu izmaksām un stundām. Un pēc tam brīnās, ka nevar atrast pārdevējus saviem veikaliem! Darba vietas ir nekārtīgas, netīras, prasās pēc pvd! Tādā miskastē vēl nebiju strādājusi

Papildināts linda.fausta 29.03.2018

Narvesen

Sigita Bronze 29.03.2018

SS.LV ieejot var redzēt - 5 dienās vakanču skaits ir ~3000 piedāvājumu, ~ 1000 darba meklētāju - vajadzīgi autovadītāji, autoremontētāji un pārdevēji vai viesmīļi. Shēma ir vienkārša - atnāc, pastrādā 2 nedēļas bez maksas, tad ej tālāk.

R Rolans 05.04.2018

Nav gan pretīmnākošs, Es uzzvanu no rīta ap 12 vai 2 naktī, ka esmu pālī un nevaru atvērt kiosku, bet ko Raimonds, nesaprot, ka ne vienmēr var laicīgi nomest dzeršanu, īpaši, ja vel pats izsniedz avansu. Vinš nav iejūtīgs un neiedzilinās situācijās, jo laiks būtu pierast un pašam aizvietot mani nākošā dienā pēc algas un avansa izmaksas. Mans ieteikums dot atmaksātas brīvdienas pēc algas dienas un no lojāliem darbiniekiem nevarēs vien izvēlēties,rindā stāvēs.