Narvesen - krāpšana

12.10.2016. Nolēmu papildināt savu studentu e-talonu, Olimpijas Narvesenā. Mani tur apkalpoja pārdevējs- 40 Jānis Akimočevs. Jau e-talonā bija 6braucieni, papildināju par vēl 10braucieniemn, taču šie 10 braucieni tā arī neparādījās manā e-talonā. Liels fuj!!! Students jau tā taupām katru centu, un vēl šādi uzdrošinās apšmaukt, noteikti pats uzpildīja savu e-talonu, jo nebija redzam aparāts, kur tiek uzlikts e-talons virsū!!!

!

Komentāri (9)

Latviešu tautas 17.10.2016

Nav pareizi! Tie 10 braucieni paradas tilkai tad, kad bus istēreti iepriekšēji braucieni!

A AnnaPanna 17.10.2016

Un kā Tu pārbaudīji,ka Tev iekšā nav to 10 braucieni? E-talonā ir tāda fīča kā divas nodaļas. Tad iespējams,ka tie seši braucieni ir vienā,bet 10 braucieni otrā. Tos 10 braucienis varēsi sākt lietot,kad būs iztērēti tie 6 braucieni.

C Chelsey 17.10.2016

Ja Tev ir android telefons, vari nokačāt play veikalā aplikāciju, kas laikam tā arī saucās-etalons. Pieliekot pie telefona, viņš nolasīs informāciju, kas ir etalonā. Laikus, vietu, kur un kad etalons pirkts, kā arī atlikušo braucienu skaiu! :)

Latviešu tautas 18.10.2016

Bet zilus tas neprot lasīt...

C Chelsey 18.10.2016

Nezinu, man draugam lasīja zilo...

Latviešu tautas 18.10.2016

А просто не все аппараты считывают, а те, в которых есть функция NFC. У меня Samsung I9105P Galaxy S II Plus with NFC. На Play market нашёл три программы: e-talons (Maratkuls Kosojevs), E-talons Info (Sergejs Fedotovs), e-talons reader. Во первой предупреждение что синие талоны просто не читаются, а во второй - ждать приходиться несколько секунд. Причём первая программа и жёлтые читает с трудом. Третья карты не читает!

NFC modulis vecākajos telefonos tiešām zilos e-talonus nelasa.

H Hagrids 17.10.2016

Pats esmu strādājis Narvesen. Tie 10 braucieni parādīsies, kad iztērēsi vecos. FUJ FUJ FUJ, pirms raksti kāda cilvēka vārdu uzvārdu noskaidro vai pats/ti neesi zoss.

Vai tad Rīgā izbeigušies e-talona automāti, kuros var ļoti vienkārši pārbaudīt braucienu atlikumu. Ir iespēja arī jebkurā e-talonu tirdzniecības vietā palūgt, lai izdrukā visu e-talona saturu, pie kam bez maksas.
Iegādājoties braucienus katra iegādāšanās reize ir jauns līgums un sabiedriskajā transportā uzrādās tikai tekošais līgums, no kura tiek noņemts attiecīgais brauciens. E-taloni Rīgā ir jau vairākus gadus un pat nebūdams rīdzinieks, šīs nianses biju spiests apgūt jau pašā to ieviešanas sākumā. Bet ko tur padarīsi - studenti...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes