Narvesen - krāpšana

12.10.2016. Nolēmu papildināt savu studentu e-talonu, Olimpijas Narvesenā. Mani tur apkalpoja pārdevējs- 40 Jānis Akimočevs. Jau e-talonā bija 6braucieni, papildināju par vēl 10braucieniemn, taču šie 10 braucieni tā arī neparādījās manā e-talonā. Liels fuj!!! Students jau tā taupām katru centu, un vēl šādi uzdrošinās apšmaukt, noteikti pats uzpildīja savu e-talonu, jo nebija redzam aparāts, kur tiek uzlikts e-talons virsū!!!

!

Latviešu tautas 17.10.2016

Nav pareizi! Tie 10 braucieni paradas tilkai tad, kad bus istēreti iepriekšēji braucieni!

A AnnaPanna 17.10.2016

Un kā Tu pārbaudīji,ka Tev iekšā nav to 10 braucieni? E-talonā ir tāda fīča kā divas nodaļas. Tad iespējams,ka tie seši braucieni ir vienā,bet 10 braucieni otrā. Tos 10 braucienis varēsi sākt lietot,kad būs iztērēti tie 6 braucieni.

C Chelsey 17.10.2016

Ja Tev ir android telefons, vari nokačāt play veikalā aplikāciju, kas laikam tā arī saucās-etalons. Pieliekot pie telefona, viņš nolasīs informāciju, kas ir etalonā. Laikus, vietu, kur un kad etalons pirkts, kā arī atlikušo braucienu skaiu! :)

Latviešu tautas 18.10.2016

Bet zilus tas neprot lasīt...

C Chelsey 18.10.2016

Nezinu, man draugam lasīja zilo...

Latviešu tautas 18.10.2016

А просто не все аппараты считывают, а те, в которых есть функция NFC. У меня Samsung I9105P Galaxy S II Plus with NFC. На Play market нашёл три программы: e-talons (Maratkuls Kosojevs), E-talons Info (Sergejs Fedotovs), e-talons reader. Во первой предупреждение что синие талоны просто не читаются, а во второй - ждать приходиться несколько секунд. Причём первая программа и жёлтые читает с трудом. Третья карты не читает!

NFC modulis vecākajos telefonos tiešām zilos e-talonus nelasa.

H Hagrids 17.10.2016

Pats esmu strādājis Narvesen. Tie 10 braucieni parādīsies, kad iztērēsi vecos. FUJ FUJ FUJ, pirms raksti kāda cilvēka vārdu uzvārdu noskaidro vai pats/ti neesi zoss.

Vai tad Rīgā izbeigušies e-talona automāti, kuros var ļoti vienkārši pārbaudīt braucienu atlikumu. Ir iespēja arī jebkurā e-talonu tirdzniecības vietā palūgt, lai izdrukā visu e-talona saturu, pie kam bez maksas.
Iegādājoties braucienus katra iegādāšanās reize ir jauns līgums un sabiedriskajā transportā uzrādās tikai tekošais līgums, no kura tiek noņemts attiecīgais brauciens. E-taloni Rīgā ir jau vairākus gadus un pat nebūdams rīdzinieks, šīs nianses biju spiests apgūt jau pašā to ieviešanas sākumā. Bet ko tur padarīsi - studenti...