www.sudzibas.lv Narvesen Krāpniecība

Narvesen - Krāpniecība

Kā var izdzīvot ar 12o latiem mēnesī? Var!!! Narvesen pārdevējas to ir pierādījušas. Tas nekas, ka pārnāku mājās kā pārsista kaķe. Pusbeigta ieveļos gultā. Nav ne spēka, ne naudas kā atjaunot to. Vai nebūtu laiks uzdarboties DARBA INSPEKCIJAI un PĀRBAUDĪT NELIKUMĪBAS NARVESEN VADĪBĀ? Tur ož pēc Staļinlaika sankcijām, kur par vismazāko pārdevēja kļūdu soda ar algas samazināšanu līdz vājprāta robežai. Minimālo algu mēs varam tikai sapņos redzēt. Vai nav neviena, kas pieliktu punktu šai cilvēku spīdzināšanai?

J juris 17.11.2009

Bet uz priekšu, kas vēl kavē?Nesaprotu kāpēc uzreiz jau nevarēja pasūdzēties darba inspekcijai?

J juris 18.11.2009

120Ls mēnesī, bet cik dienas jāstrādā un pa cik stundām? varbūt ka tā arī sanāk, ka tik 120Ls.

E Eseseseeseeses 18.11.2009

un kaapeec tu tur veeljoprojaam straadaa? ja man ir pareiza informacija, tad minimaalaa alga dotajaa briidii ir ls 180, -...raksti iesniegumus darba inspekcijai nevis garum garos (bezjeedziigos) tekstus internetaa, seit tev neviens neko neatrisinaas..

A Andris 18.11.2009

Man viena paziņa strādā Narvesenā. Viņai dienā jastrādā pa 13 stundām. Paldies Dievam, ka viņa strādā Vecrīgā, jo tur vismaz ārzemnieki uz tēju samet, bet ko darītu, ja strādātu prastākā reģionā?
Vāks.

R rojs2 18.11.2009

Pat, vai tad visoār tomēr nav valsts noteitkā minimālā alga un mazāk vienkārši par pilnu darba laiku nevar būt? Ja tomēr, tad nav ko ciest, ka tevi pārsit kā kaķi, jārīkojas!

A Anonīms 24.11.2009

Narvesen ir pilnīgs murgs-biju uz darba inspekciju aizgājusi deļ firmas kurā strādaju, jo arī neizmaksāja algas!! Man teica ka visvairāk sūdzību ir no Narvesen strādajošajiem-meklējiet īpašniekus un sapratīsiet kapēc nelikumības nav ņemtas galvā!! Šaja "jaukajā" uzņēmumā viena no līdzīpašniecēm esot Šlesera sieva!! Nezinu cik nu taisnība, tā man teica darba inspekcijā un kaut kā ...neizklausās pat neticami!!! Visiem kam vajag "pakaļas "ir piesegtas !! :))

I IlvaOzoliņa 07.12.2009

Protams, ka uz papīra minimālā alga ir180.00Ls, bet kad cilvēks to saņem uz rokas?Pēc nodokļu nomaksas ir apmēram 136.00Ls. un ja vēl par visu ko atvelk, tad jau pie gala labi ja tie 120.00Ls sanāk... Un vēl ja tev jāstrādā nepārtrauktā stresā?Vai tik šis pircējs neveic kontrolpirkumu??Žēl pārdevējas, ļoti žēl...

V Vladimirs 21.07.2010

Mūsu mentalitāte - pasūdzēties klusumā internetā citiem apbižotajiem par pārestībām nevis iet uz VALSTS IESTĀDI, kas PATIEŠĀM VIENĪGĀ VAR ATRISINĀT dotās situācijas. Ej uz inspekciju un raksti iesniegumu, viņi izskatīs. Nav ko baidīties, uz Jūsu bailēm jau taisa pie mums biznesu.

I Ilga 28.08.2010

Es nostradaju menesi un aizgaju, no plika gaisa bija paradijushies minusi, ligumu vinji nebija noslegushi ar mani, ka var vispar sveshu cilveku laist sava veikala bez liguma, bez jebkada dokumenta? Pat skolniekam iestajoties skola, vinjam ir kads apliecinosh dokuments. algu man ar neizmaksaja, draudeja vel ka no manis naudu nokasis. kad stradaju, man teica : '' ja atbrauks jebkada inspekcija, pasaki, ka visi dokumenti ir nodoti un ikkatru dienu Tu dabūsi līgumu'', līgumu es jau mēnesi biju gaidijusi, atliek tikai caur tiesu mēģināt pierādīt ka visu laiku ir notikusi krāpšana. NENAKAT STRADAT UZ NARVESEN, JA NEGRIBAT STRADAT PA BRIVU + VEL MAKSAT NO SAVAS KABATAS.

C cina 28.11.2011

mums ari nesamaksaja algu Raivis tads.:(