www.sudzibas.lv Narvesen Klientu apkalpošana

Narvesen - Klientu apkalpošana

Vēlos izteikt ļoti, ļoti lielu fuij Narvesen darbiniecei, kura piektdienas vakarā Maskavas ielā T/C Zoom strādāja pie kases. gari tumši mati meitenei bija, tumsnēja āda. Bet tas ir mazsvarīgi!
Fuij izsaku viņai par to ka apkalpojot klientus, viņa ne brīdi nepārtrauca savu telefona sarunu.

Agrāk pati strādāju Narvesen. Zinu, ka tas nav pieļaujami.

K

Dainis 11.12.2017

Nu Fuij..

K KKaķis 11.12.2017

Jā. Fuij. Man nepatika, ka viņa tā.

V VTTsgsh 11.12.2017

Par tādu algu ka Narvesena viss ir atļauts!Viss!

P PurvaBrideejs 11.12.2017

Ir atļauts arī tur nestrādāt, ja nepatīk alga.

K KKaķis 12.12.2017

Ja strādā slikti, tad ir slikta alga. Viss atkarīgs no paša cilvēka!

V VTTsgsh 05.03.2018

Nedaudz savadak, ja ir slikta darba vieta, tad ir slikta alga.Jamekle citu vietu, bet tada darba var stradat ka gribas, nav svarigi ja busi atlaists.Kaut ka ta!

S [email protected] 16.12.2017

Kad jūs paši tarkšķat pa mobilo un pardevējs nevar saprast ko jums vajag tad nekas nav, varbuut vina veica kadu svarigu sarunu vai piegadi , esmu straadajusi narvesemaa un zinu cik gruuts darbs tur ir , un garas stundas , paardevejs ari ir cilveks.