www.sudzibas.lv Narvesen Kas notiek ar NARVESEN?

Narvesen - Kas notiek ar NARVESEN?

Kas notiek ar to Narvesen, kāēc katru reizi, kad eju pēc savas iemīļotās kafijas vai kabatlakatiņiem, man jaklausās pārdevējā, ''varbūt vēlko?''Kad pasaku stingru NĒ! tad viņa vēlreiz prasa: "vārbūt kādu suliņu?'' Tas tā var izbesīt, vai tad tiešām cilvēkam nepielec, ja negrib tad negrib

S saty02 27.01.2010

nu avtor to4no ti debil ne normaljnij, neuzeli horowee obsluzivanie eto ploho? pipec, ja figeju:DDD

I inga 27.01.2010

tas pats notiek visur, arii Drogās!

L lili 27.01.2010

Tas jau vēl nekas, ja vienu lietu piedāvā, bet ja tādas ir kādas piecas tad gan ir traki.

P pohujadievs 28.01.2010

SO...BĻEĢ! ZDOROVA UN KR4 ČJO NAH ES GRIBĒJU TEIKT...BLAGJ...AA VOT/...KR4 BESII AARAA TIE JOBANATIJI PEDERASTI NAHUJ GALLIIGI DIRSAA JAU BLETK J

JA CILVĒKS NEKO VAIRĀK NEGRIB PIRKT NAHREN TAD UZBAASTIES?? TAA DARA TIKAI LOPIŅI UN ATMAROZAKI.

DAVAJ BĻAĶJ TURĀS VEČI TURĀS!

AHUJENNA!!!

D dievskungs 28.01.2010

tvajmatj!

ATMAROZAK MUDAK 4O NAH TU POHUJA DIEVAM BRAUC VIRSŪ? VIŅAM IR ZAJEBISIE KOMENTĀRI UN VIŅAM NAV JĀĀRSTĒJĀS [JA NU VIENĪGI JĀPALIELINA LOCEKLIS - NAHUJ KAD GRIBĒJU SŪKĀT NEVARĒJU ATRAST ]

AR CIEŅU, VISVARENAIS DIEVS ZEMES VIRSŪ

H haahh 28.01.2010

Izsleedz caps lock, nekliedz, un ej palielini smadzenju izmeeru nevis locekli!

T tizla durbe 28.01.2010

man ar nepatīk ja ļoti uzbāžas
bet es iedomājos sevi to nabaga pārdevēju vietā, kuriem tā ir jādara un viss
nu tad gan man pieriebtos riktīgi tie pircēji
itkā no savas labās gribas man tas būtu jāsaka..šausmas
izturību tiem pārdevējiem
un mums, pircējiem..
stulbā kapitālisma mode

D dievskungs 29.01.2010

ES NEKLIEDZU BĻATJ ES SKAĻI RUNĀJU :D:D:D:D
UN PAR SMADZENĒM RUNĀJOT TĀS MAN JAU IR TIK LIELAS KA JAU ZAJEBAL MAN LIEKĀS LIELĀKAS PAR ZILOŅA PEŽU. UN ES TIKAI AIZSTĀVU POHUJA DIEVU JO VIŅŠ UN JĒZUS IR MANI DĒLI. TĀPĒC BLEDJ PIRMS VER VAĻĀ ŽAUNAS IESPRAUD DIRSĀ SLOTU-MOŽ UZREIZ DOMĀSI PAR KO CITU.

UN TU POHUJA DIEVS RULLĒ

M Mw 29.01.2010

Shizofrenijas peedeejaa stadija!

D ds 29.01.2010

kas ir kapitālisms? baigi dzirdēts vārds. kaut kas saistībā ar Krieviju?

D dievskungs 29.01.2010

DA NAHUJ TE ŠIZOFRĒNIJA? BĻEĢJ VISI ŠIZOFRĒNISTI AHUJENIJIE MAN SUUKAA ES JĒZUM ŠITOS KOMENTUS PARĀDĪJU A ŠIS APDIRSĀS UZ VIETAS. TEICA KA POJEBALU SADOS

AR CIEŅU,
DIEVS

E ES 01.02.2010

Man vienreiz drogas pārdevēja ar pārliecinošu sejas izteiksmi jautāja "vai Jums kabaclakatiņus nevajag?" kaut kā uzreiz nepiefiksēju, ka tā ir reklāma nodomāju, ka varbūt tuša notecējusi vai lūpukrāsa izsmērējusies no šoka arī nopirku, pēc tam izvilku spogulīti un sapratu, ka iekritu uz reklāmas trika, jo seja bija tīra. Kaut kā drogas nebija dzirdēta šitā uzmācība, nesen tik sāka šada veida kampaņu!

D Diana 03.02.2010

da eto vibeshivajet no ne pradovci vinovati a xozjaeva narvesanov v drogase tozhe samoje besit no jestjljudi vo snovnom pozhelije kotorije srazu vozjmut i shokoladku i ru4ku eto ne rijatno dumjau i pradovcam no teperj tak budet vsjo 4ashje i 4ashje

S smaida 03.02.2010

Domājiet Narvesen strādājošajiem liels iekāriens kaut ko piedāvāt ? Bet tāds ir vadības rīkojums, kuri acīmredzot šos komentārus nelasa, bet vajadzētu gan-n-n...!

R Reāls 16.02.2010

Dīvainīši,
pārdevēja darbs ir pārdot, tas ir tas ar ko viņi pelna savu algu. Ja negrib pārdot un negrib algu, tad ir jānodarbojas ar ko citu, nevis te jābrēc...!

K Kārlēns 26.02.2010

1. tie "gudrie" kas saka, ka Narvesen'ā ir tā pat kā Statoil'ā, nu nevajag di***. Katru dienu sanāk iebraukt gan tur, gan tur, un ticiet vai nē Statoilā TĀĀĀĀDA uzbāšanās NENOTIEK! Jā ok, viņi paprasa vai pie doga būs padzerties, bet nu ne jau tā kā dažs labs raksta, un starpcitu, šī ir prakse, kas notiek visā pasaulē - piepārdošana (saistītas preces - upsellings!!!)

2. Jā par Narvesen ir par traku ar to piedāvāšanu, jo vai nu pārdevējs īsti nesaprot, ko viņam liek darīt, vai vadība nesaprot ko darīt. Mazliet debīli, ja pērc kafiju, bet Tev piedāvā gan hotdogu, gan Snikeru, gan Orbit un visbeidzot svaigi spiestu sulu. Tas ir par TRAKU!!

3. Cik esmu dzirdējis tad Narvesen darbiniekiem ir piesolīts - vai nu piedāvā kā debīls, vai nu atlaidīs! Kaut gan varbūt tās ir tikai baumas!! Who know :) :)

E edgars 01.03.2010

pajoli juus esat, piekriitu eseseseseseseseses :) cik man ir gadiijies iepirkties narvesenos un pluspunktos (kas reaali ir viens uzneemums ) vienmeer man pajautaa vai nevajag skiltavas vai serkocinjus :) un jaa saakumaa mulsu un camdiiju kabatas- a varbuut ka vajag gan!? bet es vienmeer ar smaidu atsakos un vis ir oki doki (izneemums Origo narvesens -tur taada kaza pie kases patraapijaas ka maz nelikaas-tiiri vai neerti palika ka esmu princesi iztrauceejis :) )
narvesenaa Riga Plaza ieperkos katru darba dienu un kolektiivu varu tikai slaveet liekas viss draudziigaakie darbinieki :) kaut buutu vairaak taadu kaa vinji :)

D Demija 26.06.2010

Strādāju Narvesen veikalā Rīgā.

Kārlēns - skumji, bet Tev diemžēl ir taisnība - ja mēs, pārdevēji, nepiekopjam ''vairākpārdošanu'' kā to sauc mūsu vadība - mūs atlaiž. Jau 3 manas kolēģes viena pēc otras uzrāvās uz ''kontrolpircēju'' un jau nākamajā dienā bija bez darba :(
Vienkārši un ātri - galvenais ofiss iesūta kaut kādu norīkotu cilvēciņu, lai viņš ieiet veikalā iepirkties. Un pārdevējs nekad nevar zināt, kurš ir vai nav tas kontrolpircējs - varbūt jauns, vecs, apaļš, tievs, īss, garš, vienkāršās pludmales čībiņās vai melnā uzvalciņā - jebkurš var būt ofisa iesūtīts špions, lai caur puķēm uzdotu Tev jautājumu ''Cik ļoti Tu gribi šo darbu?''. Jo vienas dienas laikā nav grūti atrast kādu, kurš par tiem 120Ls uz rokas mēnesī būs gatavs klientiem 50 lietas piedāvāt, ne tik vien 5.

Tā diemžēl ir un mēs, darbinieki, katru reizi jums uzbāžoties, jūtamies tik pat stulbi, cik jūs.

Lūdzu sapratni vai vismaz neitralitāti.

O Oficiante 07.07.2010

Labvakar! Deļēji piekrītu autora teiktajam- jā tik tiešām Narvesen pārdevēji/as ir kaitinoši ar savu attieksmi pret klientu. Varbūt košļenīti? Svaigi spiestu suliņu?! utt... Taču šeit jārunā nevis par pašiem pārdevējiem, bet gan par Narvesen vadību.
Vai tiešām viņi nesaprot, ka tāda veida apkalpošana aizbaida klientus?! Protams, jāparasa pieklājība no pardevēju puses, bet tik sausa uzbāzšanās ir neciešama! patīkami ir atgriezties veikalā, kur esi ticis patīkami un laipni apkalpots, un jūties tā it kā tev tiktu pievērsta nedalīta uzmanība- respektīvi- pārdevējam jāsaprot kādu attieksmi no viņa gaida pircējs.
Protams, Narvesen ir tā vieta kur iepirkās un iepirksies arī turpmāk- kaut vai- lai nav jāiet kādā no lielajiem veikaliem nopirkt cigaretes, košļājamās gumijas vai kādus citus sīkumus...

un var jau būt, ka kādam šī attieksme no Narvesen pārdevēju puses tiešām patīk...

Jauku dienu vēlot- oficiante :)

R rojs2 08.07.2010

Pupuķis vispār ir vulgāruma kalngals...