Narvesen - Jāmaksā??

Pirms nedēļas devos uz pie centrāltirgus esošā Narvesen kioska pēc kafijas, nu ko uztaisu kafiju, pie kases jautāju 3 cukura paciņas, uz ko man meitene atbild "Jums būs jāpiemaksā 10 santīmi!", es uz viņu izbrīnīti paskatījos(jo iepriekš tur esmu pirkusi kafiju, un neviens man nebija prasījis 10 santīmi par cukuru).Protams, iztiku ar diviem cukuriem.
Domāju VID varētu ieinteresēt, kādēļ Narvesen meitēns par cukura paciņu vēlās 10 sant un kā tad viņa uzskaitītu šo maksājumu?Vai vispār uzskaitītu?

G13 25.09.2013

Vienkārši tu izskaties pēc naivas losenes, tāpēc pārdevēja nolēma tevi pārbaudīt.

B bandita 26.09.2013

Pati esmu strādājusi Narvesen un zinu, ka pie kafijas pienākas 2 bezmaksas cukura paciņas, ja gribi trešo - jāmaksā!!! Un jā, uzskaitītu gan visu, jo kasē ir speciāla poga papildus cukuram :)
Ta kā nav ko te ar VID baidīt dēļ viena cukuriņa :D
Tas, ka citi iepriekš nav prasījuši - viņu pašu vaina vai neizdarība. Tā Narvesen pārdevēji franšīzniekam tik rada zaudējumus nepasakot, ka par papildus cukuru vai citām lietām ir jāmaksā.

C calsberga 26.09.2013

nedz cik tad vinam ir pashizmaksa?
:-D. 8sant?

B bandita 26.09.2013

No tādiem "vieniem" mēneša laikā sakrājas ļoti daudzi! :)

Likumsargs 27.09.2013

Es Narvesenā iepērkos ļoti reti, nepatīk man šis veikals, ne tikai tāpēc, ka tur viss ir ļoti dārgs, bet arī apkalpošana ir zem katras kritikas!
Vienā no Rīgas rajoniem, Narvesena pārdevēja samaksāja labi par savu nevērību pret pircēju! Summā 12, 50Ls.
Jo papildināju savu e talonu ar 20 braucieniem, bet pārdevēja darbojās un pļerkstēja pa telefonu, rezultātā tramvajā, kad pieliku talonu pie validatora, validators man novēlēja laimīgu ceļu un parādīja, ka man vēl ir 49 braucieni. Vēlāk pārbaudot e talona saturu, konstatēju, ka Narvesenā 20 braucienu vietā ir "ielikti" 50 braucieni. Super! Samaksāju tikai par 20, bet tiku pie 50! Nu ko, par savām kļūdām ir jāmaksā! Tāpēc šādu cilvēku man nav pat žēl!

1 12movo4ka 21.05.2015

axaxa)))prezde 4em pisatj zalobu, ubedisj v tom, 4to ti prava)) tam daze tabli4ka vozle kofejnogo apparata stoit, gde napisano, 4to v kofe besplatno idet 2 paketika saxara, a za tretij nado platij!!!