Narvesen - HUIJNJA

Cik ilgi Narvesen vadība taisās čakarēt jauniņos drabinirkus???
Tajā kioskā darbinieki mainās ik pa pus gadam un iemesls tam visam ir mistiski iztrūkumi cigaretēs un loterijas biļetēs, jo redz darbinieks ir tāds ideots, kurš zags no darba!!!!! Vēl piedevām pašam par to ir jasamaksā un tas nav vienīgais gadijums, kad ķipa kaut kas pazūd un nu muļķi maksā, piedevām darba devējs par tevi nodokļus nemaksā!!!

Jautājums Narvesen vadībai, kad šito lasa- ,,Vai tiešām, visi darbinieki ir tādi zagļim par kādiem tos pataisa? Ja jau vienu reizi ir kaut kas mistiski pazudis un vainīgs jau kurais darbinieks, vai tiešām nevajadzētu mazajos veikaliņos ievietot kameras? (Atbilde: Kameras fiksēs nesmukumus, ko paši veikala vadītāji šmugulējās..... Piem.: Kas pie Velna atrodas tajos milzīgajos atkritumu maisos, ko vadītāji iznes no veikala???)

Vēl kas... Ja darbiniekam ir jāatmaksā tā summa, kas mistiski pazudusi precē, vai nevajadzētu kādam parādīt kādu dokumentiņu par to, jo savādāk nesaņem algu un visu citu, kas darbiniekam pienākoties.....

Ieteikums visiem!!!! Ar šādiem nesmukumiem Narvesen ir slavens un nākamajam darbiniekam ietiekums ļoti izsdomāt vai tāds darbs ir vajadzīgs!!!!!

T

Katram darbiniekam nepieciešama juridiskā palīdzība (pirms/pēc darba līguma slēgšanas), kā arī sava arodbiedrība. Iesaku www.darbiniekuparstavis.lv, [slēpt]@darbiniekuparstavis.lv
Darbinieku pārstāvis.