www.sudzibas.lv Narvesen Foto apgriešana

Narvesen - Foto apgriešana

Jau otro reizi pasūtu. Un atkal tiek apgrieztas bildes. Protams kur vairāk centra nobildēts tur neredz. Bet ja seja tuvāk galvas augša tiek apgriezta un tas baltas maliņas nepatik. Nebiju izvēlējusies tādas opcijas. Tāda sajuta ka operators pat neskatās ka tas bildes izskatīsies uz papira. Iepriekš nesu uz citu salonu tur kvalitāte daudz labāka. Visticamāk bus jāgriežas atpakaļ turp.

Rēzeknē

Ventilators 19.10.2017

te viss ir apgriezts

V Viktorija001 19.10.2017

Narvesen ir tikai starpnieks. Sazinieties ar pašu uzņēmumu, kur pasūtījāt bildes. Lai risina situāciju.

U upeniecelaima 19.10.2017

Bet vini to piedava. Tad man javersas pie viniem. Jo es no viniem to pasutiju nevis no kada cita

C critical thinker 19.10.2017

bet tieši tā. ja pasūtījumā ir neapgriezt, bet ir apgriezts, čāpojam pie Narvesen. Un viņi paši ar savu apakšpiegādātāju lai tiek galā

- -=Klimpa=- 20.10.2017

Kaut kas nav riktīgi ar šo sūdzību! Veicot pasūtījumu tajā mājaslapā pie kadrēšanas ir paskaidrojums, ko kas nozīmē un palasot, kas ir neapgriezt, ir tieši tas pats ko Jūs esat saņēmusi (uz bildes būs 2 sānu maliņas), tātad bildes tomēr ir neapgrieztas! Kāpēc galvas nogrieztas, nezinu, bet man liekas (vismaz tā izskatās), ka vai tik Jūs pati neesat aizsūtījusi jau tādus failus ar nogrieztām galvām. Izskatās, ka Jūs pati tomēr esat vainīga, pieļaujot dažas kļūdas, bet kā parasti mūsu valstī ir jāvaino citi, bet ne pats sevi! Pievienoju ekrānšāviņu no viņu mājaslapas par kadrēšanu!