Narvesen - E-talons

05.07.18
14:36
Atnācu Narvesena, lai nopirkt e-talonu uz visu mēnēsi, pirmo reiz nopirku e-talona, jo pirms tam man bija braucieni par brīvu, tas nozīme, ka es neko nezināju par e-taloniem un kā man rīkoties, nopirku e-talonu, pateicu, ka man vajadzēja uz visiem trolejbusiem uz mēnēsi, loģiski, ka pardēvējai vajadzēja man papildīnāt e-talonu uz visiem transportiem, bet viņa parprasīja, vai uz visiem trolejbusiem, es pateicu jā, jo nezinaju, pareizi vai nē, tikai viņa to varēja zināt, un te ir tā diena, kad saku braukt, kad iekapu cita trolejbusa, viņš man radīja nepareizs maršruts, un tā bija visu dienu, nākāmaja diena atnācu, lai norisināt šo problēmu, man atbildēja, nav mūsu problēma, ejiet uz Rīgas Satiksme, ka arī pateica man, ka viņš strādā no 17.00, bet īstenība viņš strādā tikai līdz 19, un no visas summas, man atdeva tikai pusi no tā, 75%, viens brauciens man izmāksāja 10€ ar kapeikam, vienkārši super, un apkalpoja mani Sabīne. Marijas iela 2a. Superīgi darbinieki.

K

A AlEl 06.07.2018

Bet mēnešbiļete ir derīga tikai vienam maršrutam. Tātad, ja pirmo reizi nopīkstināji 1.trolejbusā, tad pīkstināši šajā trolejbusā visu mēnesi. Un pārdevējai neinteresē ar kādu trolejbusu tu vizināsies, ja tu prasi trolejbusu tad būs tev trolejbuss. Kāpēc sarežğit un prasīt etalonu "visiem trolejbusiem" ja vari teikt visiem transportiem. Tava nezināšana nav narvesen vaina. Ja gribi konsultāciju, tad jāiet pa taisno uz RS apkalpošanus centru!

Likumsargs 07.07.2018

Vienkāršāk taču ir uz kādu uzvelt visu, nekā atdzīt savu stulbumu!

A AnnaPanna 10.07.2018

Paga paga,tā tad bija tā,Tu iegāji narvesenā,pateici,ka Tev vajag mēnešbiļeti trolejbusiem un briesmīgā pārdevēja arī ieskaitīja biļeti tikai trolejbusiem un nenolasīja Tavas domas par to,ka patiesībā vajag visiem transportiem?! Šausmīgi smieklīgi un stulbi vienlaicīgi. Tiešām,nevajag citus vainot savā stulbumā. Saki trolejbusiem,būs Tev trolejbusiem,saki autobusiem būs Tev autobusiem,saki visiem transportiem būs Tev visiem transportiem. Nu neprot tās meitenes lasīt Tavas domas un risināt Tavas glupās problēmas.