Narvesen - E-talons

Vakar nopērku E-talonu ''Origo'' Narvesenā pretī Kolonnai pie pārdevējas Elvas.Pirku 10 braucieniem.Šodien iekāpju transportā un mans e-talons nestrādā.Eju uz Rīgas satiksmi un man pasaka ka mans e-talons ir tukšs! :( A,paskatoties viedbiļetes numuru-atsķirās ar to kas ir uz čeka.A sajauk es nekā nevarēju ka nopirku tā ieliku makā un no rīta izņēmu.Tā tad mani apšmauca Narvesenā!!! :( Un mani 10 braucieni vējā.A pierādīt tad nekā nevaru!
Iesaku citiem uzmanīties un pārbaudīt e-talona numurus-lai ir vienāds gan uz talona gan čekā!

K

A avene5252 05.03.2013

Elva veiksmiigi atbriivojusies no sava izbraukaataa e- atlona:)))))))))) Katrs pelna, kaa maak:))))

Dannii Disaster 05.03.2013

Nav ko ar tiem taloniem njemties. Nopeerc autinju un viss buus O.K. Kaadreiz pati braucu ar sabiedrisko transportu... Tagad vairs iedomaaties nevaru, ka kaadreiz dziivee veel kapshu smirdiigajos trolejbusos!

N nikna02 14.03.2013

Nesen pati arī iegādājos vienam braucienam ē-talonu. Tas bija tukšs! Jauki.