Narvesen - e-taloni

Jau trešo reizi pāris nedēļu laikā man Narvesenā(Sakta, Spice) neuzpilda e-talonu un neizsniedz čeku bez pieprasījuma. Jauki, vai ne? Iekāpt sabiedriskajā transportā un konstatēt, ka esi piečakarēts. Tagad čekus pieprasu un saglabāju. Bet jautājums ir Narvesen vadībai - vai tā pie Jums ir norma darbā pieņemt krāpniekus?

D Dace 14.12.2009

Man oktobrī bija tāds gadījums. Tā bija sestdiena, iegāju Narvesenā (Alfā), lai uzpildītu e talonu. Brīnījos, ko pārdevēja tik ilgi dara, sāku pievērst uzmanību. Pēc apmēram 5 min.viņa saka: "Automāts nevar nolasīt karti, jāiet uz klientu apkalpošanas centru." Es sāku uztraukties, jo tā bija brīvdiena, pulkstens jau rādīja pāri 15.00 un klientu centrs tajā laikā jau ir ciet. Neko, nolēmu riskēt un gāju papildināt karti uz Plus punktu. Tur bez problēmām papildināja, samaksāju naudiņu, dabūju visus čekus un viss bija kārtībā. Es tikai iedomājos, ja būtu klausījusi tai dīvainajai Narvesen pārdevējai, man tad būtu jāgaida līdz pirmdienai, uz darbu jābrauc ar dzelteno e talonu un pēc tam es dotos uz klientu apkalpošanas centru, kur man pateiktu ar zilo e talonu viss kārtībā. No tā laika e talonu papildinu tikai Plus punktā, zinu, ka tur man nesabojās nervus.

K Kostix 14.12.2009

kā tad tā? man teica narvesenā, ka viņi vispār neuzpilda ar braucieniem, jo tagad to var izdarīt patstāvīgi automātā

K kriss 14.12.2009

ja nevar nolalit, tas nozime ka kartinai ir tehniska problema. protams var jau to kartinju ieliekt utml. lai aiziet ta uzilde, bet tad jau vinja nobeigsies, un naudu diez vai dabusiet atpakalj saja gadijuma. drosak ir iet uz rigas satiksmi.

K ketlīna 15.12.2009

nu nezinu, man vienreiz patiešām bija sabojājies e-talons, ne tikai narvesenā, bet pašā RS klientu centrā neņēma pretī, neko nevarēja ieskaitīt. par velti uztaisīja jaunu, jo "elektronika sabojājusies". izrādās, tā var notikt. tā kā dažiem vēl veicas, ka atliek tikai aiziet uz plus punktu.
labi, ka man ir tuvu mājām RS klientu centrs, viss atrisinājās ātri.

A Agy 28.01.2010

Bieži pērku NARVESENā 10 braucienu e-talonu un ikreiz tur izrādās tikai 9. Kā tas var būt???

S sergey 05.10.2010

man ari ta gadaas kaa AGNESEI!!!

B been 04.11.2010

Riga Plaza Narvesenē nepapildiniet! Čalis smuki mani apčakarēja. Parasti viņi čeku uzreiz dod, šis neideva. Es, muļķe, arī nepaprasīju, jo vienmēr viss ir bijis kārtībā. Bet nu viņš jau laikam iepraktizējies. Bez čeka nevaru laikam celt pretenzijas?

, ,,,,, 04.11.2010

Stulbi, ka papildinot e-taloni, nevar uzreiz pārbaudīt, vai tas tiešām ir papildināts.

M mārīte 06.02.2011

10 braucienu vietā nav iespējams iedot 9b e-talonu jo tādas papildināšanas iespēas nemaz nepastav nepapildināt e-talonu ari nav iespējams ja pat gribētu jo e-talona aparāts ir savienots ar kasi un kase nevar atverties pati no sevis .cilvēki bieži pārprot jo piemēram ja jums uz e-talona ir vēl palikušī piem 5b papildinot vēl 10 jums transporta neuzradisies 15 jo kamer nenobrauksiet savus 5 tie 10 neparadisies diena apm 20 cilveki skrien atpakal uz veikalu un blauj kamer nepaskaidro bet cilveki nesaprot ka ta nav sudziba pardevejam vai narvesen bet rigas satiksmes kasis!

L Laima 23.02.2011

Mans draugs vakar pirka e-talonu Narvesenā uz Stacijas laukuma 2, kur pārdevēja pateica, ka tāda nemaz neesot(uz piecām dienām diviem transporta veidiem pa 7ls).Ja nebūtu jāsteidzās uz darbu, tad pastrīdētos, lai cītīgāk meklē un lai nestāsta, ka tāda nav jo vairāk kā gadu tādus iepērkam regulāri, dabūja iegādāties pa 9.5, visiem transportiem!Tagad mums jāmeklē no kā aizņemties naudu lai bērnam zāles nopirktu un tas viss tik tādēļ, ka Gunita Soikāne neprot darīt savu darbu un draugam nebij laika pabakstīt viņai uz cenu lapas pie kases(kur rakstīti e-talonu veidi un cenas), kas viņiem parasti stāv, ka redzi te tāds ir!!!