Narvesen - E-taloni

22, janvari 14.26Origo Narvesen veikalaa nr.1006 pie pardeveja vardaa Dāvis nopirku E- talonu 2 braucieniem. Autobusa konstateju, ka ir tikai 1 brauciens.Diez cik cilvekus šis jauneklis vēl ir apkrapis? Labi, ka panemu čeku, tas man ir pieradījums.Vai šadi krāpnieki drīkst strādāt tirdzniecībā?

R ri4y 22.01.2015

Neesi vienīga, man Origo decembrī tas pats gadījās. Nopirku biļeti griobēju nopīkstināt braucienu nav zvanu RS, šie saka lai pie vadītāja pārbaudu, pārbaudot uzzināju ka biļete nemaz nav reģistrēta

A anna.b 23.01.2015

Šis biezi notiek arī aiz neuzmanības elektronika tomēr ir un paliek elektronika

I ievzzz 23.01.2015

Varētu tev arī nepiekrist! Man ir bijis gadījums, ka esmu papildinājusi savu e-talonu par 10 braucieniem, uz kura bija atlikumā 1 brauciens. Iekāpu autobusā - man parādīja 0. Citā Narvesen noskaidroju, ka vienkārši braucieni nesasummējās, līdz ar to, kad braucu nākamajā reizē, parādījās arī manis iegādātie 10 braucieni. Iesaku tev jebkurā Narvesen pārbaudīt kartes atlikumu un tikai tad apvainot pārdevēju.

Saprotami, ka ir rūgtums un liekas ka ļaunais pārdevējs ir krāpnieks, taču varbūt pirms tādu apvainojumu izteikšanas vajadzēja vispirms uzzināt, kāpēc tā noticis un tikai pēc tam mētāties ar apvainojumiem - krāpnieks, apkrāpis, u.t.t. Ja TU, m..., pārdevējam iesmērē eiro vietā turku tugriku, 50 centu vietā dod 20 tad tā ir kļūda, taču pārdevējs TAVĀ skatījumā iz krāpnieks. Manuprāt vairāk izklausās pēc krāpšanas no TAVAS puses. Pēc rakstītā izriet: TU nopirki 2 braucienu e-talonu (cik samaksāji un kā?) iekāpi transportā kas uzrāda lasītājā braucienu atlikumu - 1 brauciens. Kur krāpšana?!?!?! Vairāk izskatās pēc apmelošanas, par ko tāpat draud kriminālatbildība kā par krāpšanu.

1 12movo4ka 21.05.2015

ti mudak???ti kupil 2 poezdki, sel v avtobus, zaregistyriroval poezdu, logi4no, 4to on napiwet, 4to u tebja ostalasj ODNA poezdka!!! kak takix debilov zemlja nosit?!