www.sudzibas.lv Narvesen Drausmīga apkalpošana

Narvesen - Drausmīga apkalpošana

Narvesenā pie Āgenskalna tirgus strādā pārdevēja, kas nav radīta šim darbam, jo nespēj adekvāti veikt savus darba pienākumus. Ir bijušas vairākas reizes kad viņa izsniedz nepareizu atlikumu un šķiet īsti nesaprot valsts valodu. Šorīt visdarbīgākajā rīta brīdī 8.10 viņa atļāvās demonstratīvi paņemt pauzi, pielīmējot pašrakstītu rūtiņu lapu uz kuras rakstīts 'pārtraukums 20 min', nenorādot ne laiku kas tas paņemts, ne kad viņa plāno atgriezties. Pacietīgi gaidot pie kioska, tomēr vēlējos iegādāties sev nepieciešamo, bet viņa saniknojās un ar būkšķi pielīmēja savu pārtraukuma lapu uz stikla manas sejas augstumā un nolaida līdz pusei žalūziju ! Domāju , ka ir konkrēts laiks kurā un uz cik ilgu laiku pārdevēji drīkst ņemt pārtraukumu, kā arī vai tad Narvesen nenodrošina partraukuma lapas uz kurām ir informācija, kad pircēji var atgriezties lai saņemtu savu pakalpojumu ?

T trakotais 06.05.2015

vajadzēja iziet uz citu narvesenu pa 20 minūtēm arī pastaigājusies būtu normāli