Narvesen - Darbs

Iesaku tiem kas grib stradat ''Narvesen'' pirms uzsakt darbu un vispar slegt ligumu. Uzzinat visu lidz galam. Par algu,grafiku,atvalinajumu.
Tapec ka man sanaca ta ka es saslimu un mani nostadija fakta prieksa ka-''Pie mums neslimo, neiet atvalinajuma un neprasa brivdienas. Jo nav kas Tevi nomaina. Katrs rekinas uz savam brivdienam.''
Ir ari ta ka..Mums ir rakstits ka kiosks svetdienas strada no 9 lidz 14. Mana kolege iet prom 14, bet man jastrada lidz 15. Tikai stunda, bet kka negribas brivdiena ilgak seidet, ja klientu ari nav daudz.
Jajauta ari par apstakliem ziema. Kioska kalorifers ir, bet neviens neteica ka var slegt ieksa. Un ja iesledz, tad ilgi turet ieslegtu nedrikst. Un bija pateikt...''Zini, ziema mes vispar stradajam jakas''.
Pati sapratu ka ''Narvesen'' ilgi nestradasu un ziema itipasi. 14 st.aukstuma...
Tapec..Loti labi domajiet pirms iet stradat ''Narvesen''kioska. Un uzziniet visu,lai pec tam nebutu soks.

B

B bumbakaramba 01.11.2012

Nu ja nepatīk darbs, tad arī nav ko strādāt un sūdzēties. Vnk jātinas projām. Ja jau silditājs ir tad jau vari arī ieslēgt, pameklē rūpīgāk ieslēgšanas podziņu! Un kāpēc tad Tev jāstrāda stundu ilgāk nekā kioskā darba laiks? varbūt nevari paspēt visu izdarīt? neproti saskaitīt kasi? Tava kolēģe vnk ātrāk strāda un ātrāk tiek mājās.