www.sudzibas.lv Narvesen Ciniskais pārdevējs Aleksandrs

Narvesen - Ciniskais pārdevējs Aleksandrs

Cinisms 2 santīmu vērtība.

Pēdējās dienas patiesi esmu aizkustināta par cilvēcību un nesavtību mūsu sabiedrībā. Neskaitāmi cilvēki apvienojas, lai palīdzētu Zolitūdes traģēdijā iesastītajiem. Domājams mums visiem šīs ir bijušas emocionāli smagas dienas, tāpēc vēl jovairāk aizkustina humānisms un līdzcietība, kas valda šobrīd. Diemžēl pat šādas nelaimes ēnā ir cilvēki, kas paliek nožēlojami un ciniski.

Vakar ar draudzeni devāmies nolikt svecītes bojā gajušo piemiņai pie Brīvības pieminekļa, pa ceļa,m iegriežoties Galerija Centrs „Narvesen”, lai iegādātos sērkociņus.
Kasieris Aleksandrs ( vārds, kas bij norādīts uz darbs identifikācijas kartiņas) pēc mūsu izteiktās vēlmes iegādaties sērkociņus, atcirta, ka ir šķiltavas. Kad pārvaicājam, vai tomēr nav sērkociņi , kasieris atrauca, ka tad jāņem divas kastītes, jo viņam, citēju: „tas nav izdevīgi”. Paskaidrojām ( kaut kā klientiem tas nav mūsu pienākums), ka nepieciešama tikai viena kastīte, svecīšu aizdegšanai bojā gājušo piemiņai, kā arī norādijām, ka blakus atrodas lielveikals „Rimi”, kur arī varam iegadāties nepieciešamo. Jauno cilvēku tas nemaz nesamulsināja, tieši otrādi, lika mūs nievājoši izsmīkņāt un pasūtīt uz blakusesošo lielveikalu.
Rodas jautājums vai šī ir SIA „Narvesen Baltija” politika- nepieļaut pirkumus minimālas summas apmērā un piespedu kārtā klientam likt iegādāties dubultā; vai šī ir jaunā cilvēka pašiniciatīva- nievājoši, ciniski izturēties pret klientiem?

L Loteee28 24.11.2013

Iemāciet taču tam neaudzinātam pārdevejam kaut kadas manieres !

S smīkņa 24.11.2013

Tev pašai manieres pamācīties par ļaunu nenāktu. Ja dari kaut ko labu (tu laikam svecīšu likšanu par tādu uzskati), tad par to nav smuki visiem apkārt plātīties, un nav brīnums, ka pārdevējam par tādām "labdarēm" sanāca pasmīkņāt.

L Loteee28 24.11.2013

Tu doma, ka kads pirms tav ienaca un saka teikt, kam vajag serkocinus?? Cik gan tu esi sekls! Ienaca te Narvesen pardevejs aiztavet neaudzināto Aleksandru! Ha ha ha.

R [email protected] 24.11.2013

Loteee28 !Tu piekasies, jo pārdevēju sauca Aleksandrs, ja būtu bijis Intars vai Jānis būtu bijis ok?

L Loteee28 24.11.2013

Atkal kārtejais naida kurinātājs atvilkās iekomentēt!!! Nu cik var?? Ja kas, es pati neēsmu šeit dzimusi, ok, tapēc negvelz te muķibas, ja nav ko teikt!!! šeit runa ir par attieksmi un Aleksandrs sevi parādija, ka viņs vnk ir pretīgs cilvēks, to tā grūti ir aprakstīt, ka viņs tur smikņāja, ja nepirks 2 serkocīņu kastites, lai ejam uz Rimi.Jo viņš nepārdos redz 1, tapēc ari pēc nemšanās ar viņu tika pateikts, kam mums tikai 1 serkociņu kastiti vajag.Žēl, ka cilvēki te visu tā pārprot...Butu labāk Aleksandrs atnacis uz darbu ar izmagātiem matiem, nevis tur sprēgājis, kā puņkis uz drāts...

L Lelle Bez Matiem 25.11.2013

Jums vispār neko viņam nevajadzēja paskaidrot! Ja jau tās sērkociņu kastītes ir izliktas ar cenu par 1 gab, tad acīmredzot veikala vadība ir izlēmusi, ka ir izdevīgi pārdot tās arī pa vienai un par šādu cenu. Ne jau tas pārdevējs nosaka, kādas preces tirgot un par cik. Pretējā gadījumā, kur problēma tirgot sērkociņus komplektos pa 2, 5 vai 10 kastītēm kopā?
Tam pārdevējam maksā par to, lai viņš veiktu savu finkciju- pārdotu. Un ja viņam liekas ka par šādu summu ir neizdevīgi kustināt pakaļu, tad problēmu var risināt Narvesenā pieņemtajā veidā - piedāvājot pircējiem iegādāties vēl kaut ko papildus.