www.sudzibas.lv Narvesen Cenu kāpums

Narvesen - Cenu kāpums

Kādu laiciņu, liekas, ka no pavasara, nebiju Narvesenā pat iegājusi. Tagad, ar bērniem apmeklējot kinoteātri, iedomājāmies ieiet Narvesenā paķer e-talonu un kādu kārumu. Liels bija mans pārsteigums, ka cenas šajā iestādē paŗsniedz gan ražotāja gan citu mazumtirdzniecības veikalu cenas. Laimas šokolādītes pašā Laimas vekalā maksā līdz pat 15 santīmiem lētāk. Kā arī dzērieni ir neiedomājami dārgi. Mangaļi minerālūdens par 10, 12 santīmiem dārgāks kā citur. Pat Stokmann universālveikalā nav tādas cenas. Ko šis uzņēmums no sevis iedomājas? Tāpēc, ka uzlīmes tauta krāj? Šreku uz glāzes var dabūt arī savādāk. Agrāk ik rītu ieskrēju šajos veikalos..nu vairs tur kāju savu nesperšu. Bezkaunība. Un vēl šī pārdevēju un pircēju pazemošana ar mūžīgajiem - "Vai jums varu piedāvāt..." Nu gan - biznesa plāns.. Nepietiek ar - "Vēl kas..?"
Riebjas. Un līdzjūtība darbiniekiem.

J Jana 05.07.2010

Katrs pelna kā māk.. un, acīmredzot, viņiem pircēju netrūkst, ja jau turas tik ilgi tirgū.

B Beril 15.07.2010

uz ko tad viņi lai pelna.. ? uz cigaretēm labi ja sanāk 5 sant.. uz avīzēm arī nekas daudz... algas un īre ir 'jāmaksā.. tur jums neviens neliek iet.. tas ir galējas nepieciešamības variants.. vietās kur nav lielveikali un etalonu automāti!