www.sudzibas.lv Narvesen Cenrādis un cena kases sistēmā atšķiras

Narvesen - Cenrādis un cena kases sistēmā atšķiras

Es šodien biju ieskrējusi Narvesen kioskā, jo sakārojās saldējumu. Piegāju pie ledusskapja, izvēlējos saldējumu, apskatījos cenu - 1.15 eur un aizgāju pie kases par to samaksāt. Kase uzrādīja cenu - 1.29 eur. Uz manu jautājumu, kāpēc cena atšķiras no cenrādī norādītās, pārdevēja vienkārši piegāja pie ledusskapja un noņēma cenrādi. Es viņai aizrādīju par to, ka pēc likuma viņai ir jāpārdod prece pēc cenrādī norādītās cenas. Viņa agresīvā toņi 'pateicās' man par palīdzību un pateica, ka viņai kases sistēmā ir tādas cenas ieprogramētas un viņu neuztrauc pārējās niances. Rodas jautājums, a kas ir atbildīgs par cenu sakritību kases sistēmā un uz cenrāžiem? Vai tas nav pārdevēju darbs?Tā nav pirmā reize, kad cenas pie kases atšķiras. Bieži vien cenas vispār nav nekur norādītas. Narvesenos arī tirgo pārtiku, kurai beidzās derīguma termiņš. Bija man gadījums, kad Vecrīgas Narvesenā gandrīz nopirku jogurtu, kuram pirms divām dienām beidzās termiņš. Narvesenus vairs neapmeklēšu.

K

R Redz kā! 25.08.2014

Vispār jau tā nav pārdevēja vaina, jo tādas nesakritības rodas dēļ tā, ka ofisā cenu nomaina, bet veikalam ''aizmirst'' paziņot.