www.sudzibas.lv Narvesen Biļešuserviss melo!!!

Narvesen - Biļešuserviss melo!!!

Biļešuserviss lepni reklamē, ka Narvesen tirdzniecības vietās, lūk, esot pieejami Biļešuservisa kases pakalpojumi. Ne velna... Vismaz Narvesenā, kas atrodas Barona centrā. Kad vēlējos nopirkt tur biļešuservisa dāvanu karti, pirmā pārdevēja man ieteica griezties pie sava kolēģa, jo viņai esot jāapkalpo CILVĒKI (varētu nodomāt, ka esmu līdzīgs sunim, čūskai vai kādam citam dzīvniekam). Izstāvējis diezgan garo rindu pie kolēģa (jāatzīmē, ka pie pirmās pārdevējas klientu praktiski nebija), saņēmu atbildi, ka ar biļešuservisa pakalpojumiem nodarbojas tikai viņa kolēge, t.i. pirmā pārdevēja, kura jau vienreiz mani atšuva. Nu jau bija izveidojusies rinda arī pie pirmās pārdevējas. Kad pienāca mana kārta, pārdevēja dusmīgi sarauca pieri un jautāja, ko es atkal gribot. Teicu, ka vēlos biļešuservisa dāvanu karti. Abi pārdevēji sāka plēsties savā starpā par to, kuram mani jāapkalpo un vai vispār tas būtu jādara. Man tika likts atkal pagaidīt, kamēr viņi tiks skaidrībā ar sevi, taču kad pārdevēji pieklusa un, it kā nekas nebūtu noticis, sāka apkalpot citus klientus, mans pacietības mērs bija pilns un, novēlot priecīgus ziemassvētkus "laipnajiem" pārdevējiem, devos prom. Lūk tā - biļešuserviss melo. Vajadzētu kādreiz arī pašiem pakontrolēt, kā sniedz izreklamētos pakalpojumus jūsu sadarbības partneri.

R

Komentāri (1)

donna b 30.12.2012

Un kāpēc tad Tu vaiņi bilešuservisu ka viņi mēlo, ja Tev ir trāpījušās divas NARVESEN pādēv'jas, kas nemāk vai nezin, kā pārdot BS biļetes? Kur loģika?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes