www.sudzibas.lv Narvesen Sociāli bīstama pārdevēja

Narvesen Augusta Dambrovska ielā - Sociāli bīstama pārdevēja

Vecmīlgrāvī, Augusta Dambrovska Ielas Narvesen strādā sociāli bīstama, neadekvāta un garīgi nelīdzsvarota pārdevēja. Es nezinu kā viņu sauc, bet šodien 24.04 viņa no rīta ir darbā. Bļauj uz cilvēkiem, kad tie rēķinās redz ar lielāku naudu nekā viņai vajag. Es piegāju, samaksāju ar sīknaudu, par ko arī šī sāka aurot, ka viņai redz besī, ka šādu naudu krāju sev makā. Uz ko saņēma atbildi, ka man, piedodiet, ir līdz vienai vietai, ko šī domā. Pati strādāju ar klientiem un uzskatu, ka šāda attieksme ir nepieņemama! Lūdzu, narvesen vadību sekot tam, kādus darbiniekus pieņem darbā!

O

Dainis 24.04.2018

Jūs kaut pati sajēdzat ko sarakstījāt? :D

O Olga 24.04.2018

Es pati sajēdzu. Bet šodien, diemžēl, šī nebija pirmā reize. Iedomājieties, ka šāds cilvēks sabārs jūsu mazo bērnu ne par ko, tik tāpēc ka viņai slikts garīgais. Ja es ar saviem klientiem šādi runātu, sen jau būtu dabūjusi ar slotu pa vienu vietu. :D

I Inna874 24.04.2018

Kurā no abiem Narveseniem?

J juriste 24.04.2018

Šī ir tāda īpatnēja franšīzes ņemēja kioskam.Mūžīgi bez smaida un visu laiku ar kaut ko neapmierināta.Jūs nākamreiz parādiet likumu,kur teikts,ka tirgotājam ir pienākums pieņemt monētas līdz 50 gb.

I Inna874 24.04.2018

Vai šo pašu likumu var parādīt , kad ir virs 50gb?

Dainis 24.04.2018

Nav neviena likuma, kas norāda, ka pārdevējam ir jāsmaida un jābūt laipnam :D

O Olga 24.04.2018

Vot tagad jūs sajēdzat, ko uzrakstījāt? Man vairāk nav komentāru... :D

L Linda 24.04.2018

Jaa. Kura no abien kioskiem tas ir?

J juriste 24.04.2018

Nevar.Virs 50 gb pret lielako nominalu maina bankas,ieturot par to komisiju.

A Alise5454 30.09.2018

Mīļie Narvesen klienti atcerieties to, ka arī mums ir pilnīgi pie dir*as ko jūs domājat un ko jums vajag! Jūs paši velkaties uz Narvesenu kaut arī neviens jūs nesauc, un ja es gribēšu es izdošu kau 48 eur pa 1.00eur un runāšu ar jums kā gribēšu, jo jūs man esat pilnīgi tukša vieta tieši tāpat kā es jums!

N Nekadvairs 14.10.2018

Ceru, ka Tu tur vairs nestrādā... ceru, ka Tu vispār esi bez darba.