www.sudzibas.lv Narvesen Attieksme pret darbiniekiem

Narvesen - Attieksme pret darbiniekiem

Šis ieraksts attiecas tikai uz konkrēto Narvesen struktūrvienību, kur priekšnieki ir Ilze ar savu puisi Kristapu.

Stājoties darbā piedāvā saņemt daļu algas aploksnē.
Ir liela kadru mainība, 1-2 darbinieku mēnesī nu jau vairāk kā gada periodā.
Ja inventarizācijā ir iztrūkums, tad atlaiž gandrīz visu kolektīvu ar frāzi: "Mums ir vieglāk, lētāk un ātrāk nomainīt darbiniekus, nekā meklēt vainīgos". Tajā pat laikā pie preču saņemšanas Kristaps nepārbauda atbilstību ar pavadzīmē rakstīto.

Ir arī citas lietas, bet man ir žēl to darbinieku, kuri cieš no šādām izdarībām. Gada periodā esmu pārbaudījis kadru mainību arī citos centra narvesenos, un tur, gada laikā ir nomainījušies tikai pāris darbinieki (ne visos).

Meitenītei ar savu boyfriendu mazliet sakāpis galvā, bet jācieš nevainīgiem cilvēkiem.

V VID 17.04.2011

PAR ALGU SUDZATIES MUMS

J JAp 17.04.2011

Es tiesam tev iesaku sudzeties taja VIDa, jo ari stradaju Narvesena 1007 t/c Alfa, pie Ligas Vites un ari maksaja premijas aploksnee, jo tie francizes uznemeji ir sagrabusies un neredz robezas, doma ka vini ir jaunie un var chakaret valsti, nee ta nebus!

M MazaaDzii8 01.03.2012

Neiesaku staadaat pie vaditajas Ilzes, Narvesenaa 1042 Gogala ielaa! Vel tgd naktiis murgos gribu vinjai iedot pa muti!
Melnais darbs, par daziem latiem! Parbauda kameras, ko esi iepriekseja mainaa dariijis, tava acu prieksaa. Kad paiet 2 menesi - jaa ir teksts - "Mums ir vieglāk, lētāk un ātrāk nomainīt darbiniekus, nekā meklēt vainīgo". "Mus tew naw uzticiibas".
Nozzelojumami, tu taa centies, lai kaut 5 LS sanemtu taajaa baltajaa aploksnee, lai nopirktu pudeli ko brievdienaas iedzeert uz nerviem! VIDam tur juutu ko dariit! Vinja ir gudra krapniece, manu algu apt.500-600Ls iesnauca savaa nasii!
Miilie draugi, taadi cilveeki nemainaas kaa Ilze un Kristaps, neuzkkeraties!

M minciite 02.07.2012

Kas slinks un neko negrib dariit, tam vienmeer visi buus slikti. Es pie Ilzes ilgu laiku nostraadaaju, man probleemu nebija. Super vadiitaaja - daudz maaciities no vinjas var. Vienmeer jau ja kaadas probleemas, tad vainiigi citi, kaunaties apmelotaaji.