Narvesen - Attieksme!

Esmu šokā par apkalpošanu un attieksmi pret klientu!
Es pati esmu strādājusi Narvesenā pirms 5 gadi un nekad neesmu tā “uzstājusies” klienta priekšā!
Sākšu ar to, ka uz manu “labdien” pārdevēja pat neatbildēja, bet veltīja man acu skatienu, bez maz vai, ko tu te vispār atvilkies! Nauda tika burtiski uzmesta uz trauciņā kā sunim! Un man kā pircējam laikam čeks vispār nepienākas! Izstāstīju situāciju māsai, kas gāja pārbaudīt un nācās piedzīvot pārdevējas dusmas kad tika paprasīts čeks par savu pirkumu! Pēdējā reize, kad es eju kaut ko pirkt šajā veikalā! Es savu naudu vairs netērēšu vietā, kur man jājūtas vainīgai ka gribēju nopirkt padzerties un nabaga sievietei nācās darīt savu darbu un jāapkalpo pircējs!
Natvesens ir alfā b izeja, kasiere: 6 Tatjana
lai īpašnieks paskatās kamerās 27.01.2023. Apmeram plkst 17: 12 un tad izstāstot māsai situācija, gāja pirkt kafiju nākamais pircējs 17: 17.
Prieks iepirkties.

28.01.2023

B Bez_vārds 29.01.2023

Nejauc iekšā dzīvniekus suņus. Viņi ir gudri dzīvnieki.