Narvesen - Attieksme

Nemūžam nekad neiesaku nevienam iet strādāt uz jebkuru NARVESEN ne Rīgā, ne LIepājā, NEKUR.
VISI priekšnieki piesienas par visu, lai gan darbu izdari kā vajag, tevi tik un tā vainos pie visa - pie tā, ka ir iztrūkums, pie tā, ka tu ne tādā omā, ne to pateici, ne tā pakustējies, + vēl tam visam izklačosies savā starpā pa visu kantori, domajot, ka zemāk stāvošie darbinieki neko nezina.
Neesmu vienīgā ar tādu pieredzi šajā stulbajā firmā.. atvilks Jums naudu ne par ko, plus vēl uzskatīs par zagli.
Piedāvājiet šito, piedāvājiet vēl kaut ko... idiotisms, ieskaitot tos, kas visām Rutām un Rolandiem vienā vietā lien... solis no ikdienas.... kā tad, solis kapā.

T takia 06.06.2012

Diemžēl, jā, tā tas ir, šis uzņēmums nu ir galīgi garām . Arī mana pieredze līdzīga - neiesaku nevienam

R Rinalds 20.06.2012

Ja ari mana pieredze stradajot saja firma sesas dienas, beidzas ssadi, ka rakstija, kae ta firma un apkalposanas sfera ir galigi garam... pret darbiniekiem izturas ka pret suniem, un atlaujas vel apsaukat visadiem rupjiem necenzetiem vardiem. Kad es vakar uzrakstiju atlugumu, jo man apnika ta attieksme pret mani un ta izturesanas pret mani... tad pardeveja varda Liga Jukuma atlavas mani nosaukt par sucku un idioti riktigo, tas mani aizskara un es darisu visu lai vinja tur vairak nestradatu. Tas notika Narvesen kioska lielaja, kas atrodas Origo, tiesi, preti stacijai...

T takia 20.06.2012

Labāk jau lai strādā un mokās tajā ellē. Ja atlaidīs, aizies citur, dabūs ko labāku, kā jau visi, kas no Narvesena aizgājuši.:D

N Neaizmirstule 21.06.2012

Jā, aizejot prom, es atradu labāku darbu, kur nav jāstrādā BEZ BRĪVDIENĀM KĀ GRIBĒJA MANA PRIEKŠNIECE LIEPĀJĀ!!
Alga tā pati, attieksme citur pavisam savādāka - daudz labāka.

Par Narvesen nav tie labakie vārdi sakāmi... it īpaši, ka man piesējās par visu, bet tagad manā vietā pieņemta merģele, kas no krievu valodas nesaprot ne vārda un apvainojas uz pircējiem, kas viņai ko prasa krievu valodā. Un tas vadītājai der, ja? Marazms.