www.sudzibas.lv Narvesen Apkrāpšana

Narvesen - Apkrāpšana

Silti neiesaku iepirkties narvesenā, kas ir tieši dzelzceļa stacijas laukumā, es pirku topmaizi par 1.55eur, iedevu 5eur un man atpakaļ iedeva tikai 1.65eur! Es tikai pēc pusminūtes apjēdzu, ka man iedeva ļoti maz, ātri atskrēju atpakaļ, lai noskaidrotu kāpēc tā notika, bet ar manīm pat nerunāja, jo kasiere neko neatceroties ko es devu un vajagot čeku. Bet es biju burtiski 30 sekundes atpakaļ! Un tas nav vienīgs gadījums, tajā pašā narvesenā arī vienai sievietei iedeva mazāk naudas. Šausmīgi nepatīkami.

F

Likumsargs 24.05.2014

Kā mums patīk vainot citus par savu stulbumu!
CIENĪTĀ! NAUDA IR JĀPĀRBAUDA NEATEJOT NO KASES!
Tā kā šeit nevar būt pretenziju pret pārdevēju! Pārdevējam dienā ir tūkstošiem seju priekšā un cilvēks vienkārši nav spējīgs visu atcerēties!!!
Nevajag vainot citus sava stulbuma dēļ!!!

V vidzemnieks 24.05.2014

...kļūdīties ir cilvēcīgi..bet lai to kļūdu labotu pilnīgi noteikti vajag čeku... Un tiešām...grūti saprast cik gan es atvainojos tādam jābūt, lai nepamanītu, ka ir izdots par maz, ja starpība starp iedoto, un pirkuma summu ir visai būtiska.