www.sudzibas.lv Narvesen apkalpošana

Narvesen - apkalpošana

Esmu šokā, cik zemu ir kritis Narvesen.Vai tiešām nav normālu cilvēku, kuri varētu strādāt kioskā.Tā kundzīte(Benita) ir neizturami lēna un vēl arī rupja.Parasti no rītiem, ja cilvēki 7-ņos no rīta iziet no mājām, tad laikam dodās savās darīšanas.Bet mūsu jaukais kiosks nesteidzās uzsākt darbu.Pati vedu bērnu uz skolu un ir nācies braukt pa zaķi, jo nav kur iegādāties e-talonu:(Tak nevaru skolā paskaidrot, ka mūsu "JAUKĀ" Benita nav laicīgi atvērusi kiosku.Agrāk viss bija kārtībā(jo bija citi pārdevēji), tagad tās ir šausmas.Lūdzu pakontrolējiet šī kioska darbu, jo daudzi apkārt dzīvojošie vairs te cenšās neiepirkties.Tā jūs pazaudēsiet visus klientus ar tādu atieksmi.

E

L LOLIS 01.02.2011

POFIG

B Benita 01.02.2011

Vari dirsties cik uziet, jo man vienalga. Es esmu narvesen karaliene tāpēc vēršu kad gribēšu!

T tātasir 01.02.2011

Bet tas ir nenormāls darbs, iedomājies cik idiņu un pabiru no ielas apmeklē dienā šo bodīti? Tur jau normāls cilvēks pēc pāris mēnešiem nojūgties var. Protams tas neattaisno pārdevēju, bet tomēr vajag būt iejūtīgākai, nedod Dievs pašai kādreiz strādāt Benitas vietā.

Q QWE 01.02.2011

@Tā Tas Ir: ja nevari pavilkt tādu darbu, netur nervi, vai ir kādas citas garīgas problēmas - meklē citu! Ja reiz esi izvēlējusies šo darbu, tad tur nav nekādu atmazku. Bet Benitai varbūt dzīvē ir par maz cita Benita, tapēc arī varbūt smiltis vagīnā.

A Aleksa 02.02.2011

Es citreiz palasu šī portāla manifestus un aizdomājos: vai tiešām "kļauznikiem" šķiet, ka tādu Bentu vadība šeit sēž un lasa jūsu sūdzības? Sasodīts, šajā gadījumā ir jākomunicē ar kādu atbildīgu personu!

Z Zinaida 02.02.2011

Aleksa, ne sci v muku, ne delai pilj!

A Aleksa 02.02.2011

Zinaida, zaimisj delom, idi v shkolu.

Z Zinaida 02.02.2011

Ja direktor 6koli, ho4u idu, ho4u otdihaku, kak v staroi poslovice: A koza to moja, ho4u-jebu, ho4u-zarezu!

T takia 10.04.2011

Ja ne krīze, un fakts, ka normālu darbu tagad bez blata atrast nevar, tad arī cilvēki strādā tajā narvesenā un citās tamlīdzīgās iestādēs . Reti kuŗš pie pilna prāta esošs cilvēks šādu darbu IZVĒLĒTOS . Tā ir ar krīzi saistīta spiesta lieta, jo šis darbs gandarījumu nenes ne emocionāli, ne arī finansiāli . Varu teikt pēc savas pieredzes .

S sonja 12.06.2011

Kurš normāls cilvēks, kā jūs sakāt, strādās tādas stundas par tādu algu ?Jābrīnās, ka viņiem vispār kāds vēl ir palicis, kas strādā .