Narvesen - ALGAS

Darba mekletaji! Cik slikti jums nebutu, kaut ari maizes gabalina nav majas, - nekada gadijuma nerekomendeju stradaat Narvesena, jo ligumus neizsniedz, par algam vispaar var nerunaat, Maksima un Rimi pat maksa 50 ls vairaak neka Narvesena. Tagad parsvara visus Narvesen veikalus parnemusi jaunie uznemeji ta saucamie "francizhes", tie UZNEMEJI parsvara (22-26 g.v) un nav ieintereseti maksaat savam darbiniekam kaut pa 20 ls vairaak, princips viniem tads - nu ja ne tu stradasi tad cits atnaks uz tavu vietu, premijas jau sen nekadus nav. Vardu sakot par 160-170 stundam (22 darba dienam) juusu alga buus 135-140 Ls tirais. Luudzu pasediet ilgaak pie darba meklesanas, ticiet man atradisiet labaak darbinu, kaut vai pa 20 ls vairaak maksaas bet tomer... pie taa visa tagad darbinu atrast daudz daudz vienkarsaak neka agraak, bet francizes uznemeji lai paseez un padoma ko ir jaizdara lai saglabatu savejo uzticamo darba kolektivu, un perspektivi labus darbiniekus lai nemuk visi ka zurkas no kuga nostradajot 1 menesi un sanemot algu.

K klients 24.08.2010

ja ta ir taisniba.

P Pircējs 25.08.2010

Jā, tā tas ir!
Turklāt Narvesenā cenas ir stipri augstākas nekā citos veikalos. Es jau sen vairs neiepērkos šajā piparu bodē.
Narvesena īpašnieki arī uz to spekulē, ka nestrādāsi tu, atnāks cits, kurš strādās.
Latvieši ir dzimuši kalpi un vergi, kāpēc lai maksātu vairāk?

I Ilga 28.08.2010

Ligumu vinji nesledz, algu ari nemaksa, kapec gan vinjiem tas butu jadara, ja Tu veikala esi 0, vinji var pateikt ka Tevi pirmo reizi redz un ko Tu vinjiem piepisies. pat nabaga setniekam alga naw izmaksata.

G G 02.11.2010

1) Ja darbinieki nemaak straadaat, tad pashi vainiigi. Un, ne jau pirmajā vai otrajā mēnesī maksās miljonus. Parasti jaunie darbinieki neko nedarot grib saņemt naudu... Bet, kad piesakās darbā, ierauga, ka jādara šitas, jādara tas, un vēl tas, un tas, un uzreiz mūk prom.
2) Līgums ir neatņemama darba attiecību sastāvdaļa. Ja līgumu neiedod, nu tad prasi darba devējam, lai iedod. Tāpat, ja ir aizdomas, ka kaut kas nav tīrs, darba devējam VIDam ir jāiesniedz ziņojums par darba ņēmēju, painteresējies VIDā, vai attiecīgais darba devējs ir iesniedzis ziņojumu. Līgumā ir atrunāta darba samaksa. Vajag iepazīties ar līgumu, un izdomāt vai ir jēga par tādu naudu strādāt vai nē. Ja pats parakstījies par darba samaksu 1.20 ls stundā (pirms nodokļu nomaksas), tad pie šīm 160-170 stundām arī saņemsi 138-146 ls.
3) Un, īstenībā, labus darbiniekus ir ļoti grūti atrast.

M mārīte 06.02.2011

nepiekritīšu jūsu rakstītajam jo Narvesen Baltija jau stradaju vairāk kā pusgadu un mani pilnībā apmierina darba samaksa par nostrādātam 172 stundām alga man ir 226 lati un un priekšniecība ir super mums ir izpalīdzīgi apsargi vienīgais ko neatbalstu ir preces pedāvāšana bet neko nevar darīt un priekšnieciba pat nenem nost no algas zaglēnu dēļ radušos zaudējumus un katram veikalam ir sava priekšniecība kura nosaka darba samaksu katrā ziņā man ir ļoti paveicies!

C c 17.03.2011

vau 226 lati vai nebus par daudz!!!

K Katt25 17.03.2011

Mārīt vai jūs pati saprotat ko esat uzrakstījusi?
Pēc jūsu teiktā sanāk ka stundu likme jums ir nedaudz virs 2Ls.
Un ja nav noslēpums tad cik jums ir apgādājamo? Un vai par šiem ienākumiem par jums tika maksāti nodokļi?

F FN 13.04.2011

226 ls nav nekas izcils, ņemot vērā, ka strādājat veikalā . Manējie utainā kioskā, kur apgrozījums veikalu apgrozījumam blakus nestāv, saņem ap 200 ls pēc nodokļu nomaksas .

C cina 28.11.2011

mums ari nesamaksaja algu Raivis tads.:(

A antons 16.12.2011

Man sieva strādā 3 mēnesi par franšīzes ņēmēju .Viņa maksā 1.14 Ls pirmos 3mēnešus tīrajā, no 4 mēneša 1.17, bet nav jau normālu cilvēku, atnāk jaunas meitenes kuras tikai nosēž savu laiku jo saņems to līkmi, bet sievai pašai strādājot par pārdevēju, nomaksājot visus rēķinus un izstrūkumus, pašai nekas nepaliek, un ja vēl kāda ieliek kabatā, ej nu pierādi ka nav ņēmusi.Nepateicīgs darbs, itkā saimniece, bet pašai jāstrādā3-5 dienas nedēļā un 200 nesanāk.ŅAV normālu strādnieku uz ko var paļautiesun vēl Narvesens nospiež ar maksājumiem.Nu nevar godīgs cilvēks normāli strādāt, jo Tev nedod. Sevi jau Narvesens neapbižos, trīs ādas novilks.

I ieva 18.12.2011

Antonam taisnība. Narvesen frančīze - tas ir uzņēmējs tikai nosaukuma pēc. Tāpēc arī ar šo rūpalu neviens ilgstoši nenodarbojas, jo nav tik lielu ietaupījumu, ko ieguldīt Narvesen labumam . Un priekš kā tas arī būtu vajzdzīgs?Un par tādu algu, ko frančīzes ņēmējs var atļauties maksāt (citreiz sev pat paliek mazāk, nekā darbiniekiem.Atbildība toties milzīga)tiešām neviens normāls cilvēks strādāt nenāks. Narvesen nospiež ar maksājumiem, un turklāt vēl atļaujas izrakstīt rēķinus par pakalpojumiem, kurus frančīzes ņēmējs nav prasījis un nav arī saņēmis. Bet jāmaksā ir, jo visi strīdi - caur šķ;irējtiesu, un ar viņu tiesnesi.