Narvesen - ALGAS

Darba mekletaji! Cik slikti jums nebutu, kaut ari maizes gabalina nav majas, - nekada gadijuma nerekomendeju stradaat Narvesena, jo ligumus neizsniedz, par algam vispaar var nerunaat, Maksima un Rimi pat maksa 50 ls vairaak neka Narvesena. Tagad parsvara visus Narvesen veikalus parnemusi jaunie uznemeji ta saucamie "francizhes", tie UZNEMEJI parsvara (22-26 g.v) un nav ieintereseti maksaat savam darbiniekam kaut pa 20 ls vairaak, princips viniem tads - nu ja ne tu stradasi tad cits atnaks uz tavu vietu, premijas jau sen nekadus nav. Vardu sakot par 160-170 stundam (22 darba dienam) juusu alga buus 135-140 Ls tirais. Luudzu pasediet ilgaak pie darba meklesanas, ticiet man atradisiet labaak darbinu, kaut vai pa 20 ls vairaak maksaas bet tomer... pie taa visa tagad darbinu atrast daudz daudz vienkarsaak neka agraak, bet francizes uznemeji lai paseez un padoma ko ir jaizdara lai saglabatu savejo uzticamo darba kolektivu, un perspektivi labus darbiniekus lai nemuk visi ka zurkas no kuga nostradajot 1 menesi un sanemot algu.

V Valentina 1956 14.12.2015

Pilnīgi piekrītu, strādājot par pārdevēju, neiedomajaties ja saslimsiet vai iesiet dekreta atvaļinājuma, jūs no valsts kautko saņemsiet, jo narvesena francizes ņēmēji drikst nemaksat valsts nodoklus no visas jūsu sanemtas darba algas, jo skaitas mikrouznemums.Narvesens visur tiek reklamēts plaši, bet pret darbiniekiem izturas ka pret pedejam.