Nano Protech aizsargpārklājums auto stikliem - apkalpošana

Labdien,
vēlos izteikt savu neapmierinātību par CLEAN EUROPE, SIA biroja darbinieču neprofesionalitāti un nekulturālu uzvedību, un ieteikt uzņēmuma vadībai izskatīt kādas "meitenes" pieņemat strādāt savā kolektīvā, un izvērtēt vai tiešām šie cilvēki ir savā īstajā amatā, jo pēc šodienas šī biroja apmeklējuma man izskatijās tā, ka viņām jādodas dziļos laukos prom no sabiedrības un vispār nerādīties sabiedrībā ar savu šo vulgaritāti.
Cienījamie šī uzņēmuma topošie klienti, nekautrējaties izteikt arī Jūs savu viedokli ja ir gadijusies saskarties ar šādu attieksmi, jo lai šīs "meitenes" padomā kā uzvesties sabiedrībā. Ir taču tik daudz kompetentu cilvēku, kuri prot strādāt tādu darbu un ar atbilstošu attieksmi, kas varētu aizstāt tās dāmas.

E

E Elitai 08.08.2011

Ja viņas labi tiek galā ar saviem pienākumiem, kādas problēmas? Tu savās mājās komandē savu veci, kā uzvesties, kad rāpot uz ceļiem, kad tev bučot pakaļu u.t.t. Nav jau komunistu laiki, kad visiem bija jābūt noteiktos rāmjos.

N nanoparklajums 09.08.2011

atceros šo kantori - vienreiz piezvanīju uzprasīt par eļļošanas līdzekli, ko viņi tobrīd reklamēja aktīvi, saņēmu atbildi, ka mazāk par 1 kasti viņi nepārdod, tipa ar sīkām partijām nešancējam:)))) tā mani atšuva, protams, es atradu alternatīvu par krietni zemāku cenu utt, bet nepatīkamā atmiņa saglabājās...

C Clean Europe 11.08.2011

Paldies par viedokli, piestrādāsim pie laukiem.

A Andris 16.08.2011

Mūsdienās tādi darbinieki tikai iegrūž savus darba devējus zaudējumos- biznesā vairāk vai mazāk pastāv kaut kādi rāmji, ja nebūs robežu, nebūs nekas. Nevajag jau tik rupji uzreiz, tas jau ka cilvēks pabrīdina citus nav nekas slikts- ja Tev nav mājās kas bučo Tev pakaļu jau ir tikai Tava vaina, nav jasalīdzina darbs ar privāto dzīvi!

Komentējot: