www.sudzibas.lv Namu Pārvaldes ūdens skaitītāja korekcija, cirkulācija...

Namu Pārvaldes - ūdens skaitītāja korekcija, cirkulācija...

Saņēmu kārtējo dzīvok'ļa (privatizēta) rēķinu par pakalpojumiem - šoreiz teju 80 Ls un sāku pētīt. Protams, ka nekā jauna! Un tomēr! Sāku parēķināt, cik tad īsti nokāš pilnīgi nepamatotus izdevumus.
Ūdens starpības koeficients 1.52. Ls. Bet kāda man daļa gar to, ka kaimiņš x iespējams zog ūdeni???
Cirkulācija 3.22 Ls. Un vēl komentārs - 10% no 1 MWh stundas. Kādā veidā es saņemu šādu pakalpojumu?
Nu vēl jauna pozīcija "SIA maksas pakalpojumi" 0.48 Ls.
Izbrīna arī "elektrība koplietošanas vajadzībām 0.89 Ls. Nesaprotu! Mums kāpnēs ir 20 dzīvokļi, tad iznāk, ka gandrīz 18 Ls nodedzinām elektrību tajās 5 kaķacīs katrā stāvā, no kurām parasti 2- 3 nedeg?! Kā tā var būt? Man mājās dzīvoklī sanāk ap 8.00 Ls elektrība, ja nepārtraukti darbojas ledusskapis, daudz arī veļasmašīna, dators u.c. tehnika...
Kaut kas nav tā ?>! Bet mēs tik maksājam.

Komentāri (15)

B bulka 20.02.2010

Cēsu dzīvokļu pārvalde nav labāka...
Pirmkārt, par divistabu dzīvokli par janvāri samaksāju Ls 135 + elektrība, telefons, gāze. Labi, saprotu, ka ziema un tādi mīnusi bija, bet... istabā visu šo laiku nebija vairāk par 18 grādiem (pāris nedēļas bija pat 16-17), radiatori remdeni, karstais ūdens arī bieži bija remdens. Puse vannas būtu ar ūdeni, ja "karstais" ūdens patiešām būtu karsts. PAR KO MAKSāT??? Par situāciju jau pasūdzējos pārvaldē, bet nekas jau nemainās. Viņi saka, ka neviens nav neko teicis, mājas vecākais savukārt saka, ka viņu ur neviens neņem galvā utt. Bļin, vienreiz kādam tā galva ripos. Jo pacietības mērs ir pilns.

A Anda 20.02.2010

Man savā ziņā otrādi! Kurina kā traki, nekur nevar radiatorus aizgriezt, arī pie mīnusiem 20 visu nakti turu vaļā logu, jo citādi istabā 28 grādi! Un par to piemaksāju!

Z zanna 20.02.2010

man vasarā kad nekurin rekinā ir karstā udens cirkulācija, pie kam man vannas istaba tā truba nav karsta, kad gāju jautāt par to CSN, man pateica, ka man vēl jāpriecājas, ja būtu karsta daudz vairāk maksātu

A AlexisM 22.02.2010

Cilvēki mīļie, vai kāds no jums ir personīgi aizgājis uz namu pārvaldi un pārliecinājies par skaitļu izcelsmi un patiesumu :) Izmantojiet šo iespēju un nenožēlosiet, vismaz miegs būs labs.

A Armands 24.02.2010

Nu ko, te atkal pierādās, tikai pats savā īpašumā var būt saimnieks, kooperējaties, veidojat Dzīvok°ļu īpašnieku biedrību, pārņemat ēku un tad arī ar apsaimniekošanu viss būs oki. Ja gribat varu pakonsultēt un visu paskaidrot.

A ak_nemiers 08.03.2010

Hm, aizgāju parunāt pie apsaimniekotāja! :D

Situācija tāda: mājā 3 dzīvokļi, tikai aukstais ūdens. Skaitītāji nav nevienam. Pirms jaunā gada bija summa-korekcija. Sanāca ap 3 latiem. Šogad summa+korekcija. Iznāk ap 7 latiem.

Korekcija esot starpība starp mājas skaitītāja rādījumu un NORMU.

Ilgi runāju, bet nesapratu kāpēc ir NORMA, ja ir skaitītājs...

Nezinu apzīmējumu tam latviski, bet krieviski ir gan - ņe ponjal, no zdorovo!

V VladimirsVorohobovs 30.06.2010

Ar ūdens zagšanu vajag cinities . Un sodien paradas lidzeklis ar ko to darit: magnet jutiga plomba. Skatiesa mana saita.
http://blogi.lu.lv/mf30004/plomba-la/

Bet ja names parvalde neko nedar, lai sakert zaglus, tad jums ir tiesibas koeficiens nemaksat un tie naudi kuri jus jau samaksajat prasit atpakal

D Dzinis 20.10.2010

Vispār ir kaut kas jādara! Pietiks runāt! Es pieļauju domu, ka ir tiesības maksāt par sevis iztērēto ūdeni, nevis vēl par kaimiņa izlietoto ūdeni!

N NP 20.10.2010

Ar to ūdeni vispār ir murgs.

ES neticu tiem ūdensskaitītājiem. Tie parādijās kādus padsmit gadus atpakaļ. Derīguma termiņš tiem ir četri gadi un tad jāved uz kautkādu laboratoriju, kura apstiprina, ka tie ir derīgi tālākai lietošanai. Tākā pati strādāju namu pārvaldē, tad ar to saskaros katru dienu.
Ir bijuši gadījumi, kad beidzoties skaitītāja derīguma termiņam iedzīvotājs izsauc licenzētu firmu un tie nomaina skaitītājus... bet tie skaitītāji nestrādā, griežās uz otru pusi vai vispār stāv uz vietas. Ja cilvēks godīgs, tad sauc atkal to firmu un pieprasa lai skaitītāju nomaina, bet ja negodīgs, tad neko...
Vel zinu, ka ir cilvēki, kas ūdeni pilina spainī, lai būtu ko tualetē izmantot. Dzīvokļa skaitītājs pilinot stāv uz vietas, bet uz mājas skaitītāju tas iedarbojās.
Vēl nepareizi nolasa skaitītāja rādījumus... vai vispār neskatās uz to, bet katru mēnesi raksta vienu vai pus kubu, uzskatot, ka vairāk netērē. Ja dzīvoklī deklarēti pieci cilvēki, tad kā var patērēt tikai vienu kubu karstā ūdens? Tātad zog! Kad aiziet pārbaude, tad nelaiž dzīvoklī, izdomājot visādus pekstiņus, ka ir ieslēgts, ka dzīvokļa īpašnieks nav mājās un nevar bez viņa atļaujas kādu ielaist.= utt bla...bla...blā...
Zinu gadījumus, ka samaksājot piecītim meistaram, kas liek skaitītājus, tas aktā uzrāda, ka ūdens skaitītājs rāda vairāk...

D Dzinis 20.10.2010

Tāpēc ir kaut kas jādara! Bet te nu ir jāsāk ar augšu nevis namu pārvaldi! Un vienatnē cilvēks te neko nepanāks! Neesmu tik bagāts lai maksātu par kaimiņa ūdeni! MK noteikumi ir tādi lai maksātspējīgie kompensē zagļus un nemaksātājus!
...
TU GRIBI MAKSĀT MŪŽĪGI PAR KAIMIŅA ŪDENI????
...
Ir jādara, pietiks runāt un maksāt!!!

I Ineta 15.12.2010

Rīgas Pilsētbūvnieks jau sen apkrāpj iedzīvotājus uz komunālo rēķinu maksājumiem par auksto ūdeni.Piesūta mistiskus skaitļus par patērēto ūdeni.Varētu istabu līdz griestiem piepildīt vadoties pēc litrāžas.Es vasaras mēnešus vispār neapdzīvoju pilsētas dzīvokli, bet sūtīja maksu par 8 kubiem aukstā ūdens.Mīļie, sekojiet līdzi rēķiniem, mūs krāpj un ņirgājas, kā vien var.

D D. 29.12.2010

Musu majas apsaimnieko HANZA.CENTRS rek.kluva ieverojami zemaki un saprotami.
Laikam godigu apsaimniekotaju atrast gruti .
Lai visiem butu tik labs apsaimniekotajs ka mums kurs dara visu lai cilvekiem butu mazi rek.
HANZA.CENTRS laikam vienigais apsaimniekotajs kurs neples tos soda procentus par kaveto maksajumu.

S silvija 15.07.2011

magnēti...magnēti tā ir atrunāšanās, Sākumā bija tā, bet tagad ir magnēta nejūtīgi skaitītāji ! Tur ir pavisam cita UTS .

M manastiesibas.lv 14.08.2011

*Latvijas Republikas SATVERSME.*

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
...
89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

90. *Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.*

91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas *bez jebkādas diskriminācijas*.
...
utt.

Iespējamajiem interesentiem, kuri izvēlas “zināt savas tiesības”:

Manastiesibas.lv » Forums » *Dzīvokļa tiesības*:

http://www.manastiesibas.lv/pun/viewforum.php?id=20

Interneta portāls *MANASTIESIBAS.LV* - tā ir arī Tava iespēja zināt savas LIKUMĪGĀS tiesības.
.

N Namsaimnieks 14.08.2011

Mums namu pārvalde arī centās uzbāzt šīs korekcijas. Kad iebildām, šie vēl centās stīvēties pretī. Kāda man daļa, ka kāds zog, vai kaut kur caurule plīsusi. Man ir uzlikts skaitītājs, kuru namu pārvalde ir noplombējusi un es maksāju tikai pēc šī skaitītāja rādījumiem.
Šeit ir kārtējo reizi parādīta situācija, kad namu pārvaldes iet to vieglāko ceļu. Protams ir vieglāk starpību izdalīt uz galviņām, nevis meklēt risinājumu, kā cīnīties pret zagļiem!
Bet vispār varu teikt, ka namu apsaimniekošana ir ļoti ienesīgs bizness. Darīt praktiski neko nevajag, bet naudiņa nāk katru mēnesi regulāri!!!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes