Namu apsaimniekošana - zāles pļaušana

21.09.2012. starp Raunas ielas 64a un 62. namu Rīgā tiek pļauta zāle, kura nav vēl ataugusi priekš pļaušanas. Vai tiešām maksātāju līdzekļus nav iespējams tērēt lietderīgāk? Turmāk, arī lūgums brīdināt mājas iedzīvotājus, kaut dienu iepriekš par jel kādām aktivitātēm!Jums jābūt adbildīgākiem! nevis ļaut nocūkāt iedzīvotāju automašīnas un tad , it kā visu padarījuši, atstājot skādi laisties lapās. Ja rūpejaties, tad, līdz galam! nevis lai ieliktu ķeksīti! Vakar, arī, pēc šīs pašas adreses- Raunas 64a 2. durvju priekšā priekšā izzāģēja gabalu asfalta un tad aiztaisīja, bet mašīnas nopūstas baltas, tā ka bez mazgāšanas neiztikt. Cauri logiem vispār reedzēt nevar. Nu lūdzu esiet nobriedušāki un atbildīgāki! Man auto mazgāšana izmaksāja vairāk kā 6, Ls, un šim pasākumam tika veltīta 1h. Nākamreiz celšu tomēr trobeli. un ir jāmāk atbildēt par savu rīcību, vai bezrīcību.

I

Minesota 21.09.2012

Cik garai zālei ir jābūt, lai tā būtu derīga pļaušanai?