www.sudzibas.lv Naktsklubs Pūce Bezkaunīgi apsargi

Naktsklubs Pūce - Bezkaunīgi apsargi

Vēlos padalīties ar savu pieredzi un to, kas notika ar mani 8. Jūnija šajā naktsklubā - pūce, kas atrodas peldu ielā 26/28.

Atrodoties klubā kopā ar 3 draugiem kāds apsargs palūdza iziet ārā, jo mēs izskatijāmīmies viņam pārāk ierēbuši. Īsti neko pretīm nerunājot devāmies prom, jo tā pat nebija jautri. 2 mani draugi gāja man pa priekšu, kamēr es biju aiz viņiem, es apstājos, lai pārbaudītu savas kabats un konstatēju, ka ir pazudis mans personu apliecinoš dokuments. Es nevēlējos doties prom, lai varētu atrast savus dokumentus. Apsargs ar to nebija ar mieru un nogrūda mani uz zemes, lai es "nomierinātos", ņemiet vērā ka apkārt bija ļoti daudz cilvēku un arī mani draugi to redzēja. Kad es piecēlos un pacēlu balsi uz apsargu es saņemu smagu triecienu ar kulaku, pa seju, atkal nokritu uz zemes un apsargs metās man pie rīkles uz žņaudza mani kliedzot lai es nomierinos, kamēr es pats pat nespēju pretoties un atrados bez mazvai bezsamaņā. Pēc tam es tiku ar varu izmests no kluba. Uzreiz ziņoju policijai un gaidiju viņu ierašanos, pa to laiku kas bija maksimums 10 minūtes, šis pats apsargs no kluba izmeta vēl vienu jaunieti ar varu no šī kluba. Apsagrs acīmredzot nesaprot, kas viņa pozīcijā ir atļauts un kas nē. Šis cilveks ir tiešām bīstams un vēlos jūs aicināt uz šo klubu neiet, it īpaši, ja esat vīriets, jo šādi gadījumi notiek tur ļoti bieži!

Šobrīd, esmu uzrakstijis iesniegumu policijā un pieprasīšu kompensāciju, par nodarītajiem miesas bojājumiem.

Atvainojos par gramatikas kļūdām.

X xctaps 10.06.2019

Mazāk dzert vajag