Naktsklubs Atspulgs - Krāpšana

Labvakar!
Vakar bijām ar draudzenēm svinēt dzimšanas dienu - izlēmām iet uz naktsklubu / bāru vai kā savādāk to ieskrietuvi nosaukt (Atspulgs, Vecrīga, Kaļķu Vārti) . Pasūtu 3 šampāniešus, katru pa 4,50 euro, manas draudzenes izgāja ārā uzsmēķēt, es nē, jo nesmēķēju, tad parādās interesanta scēna - bārmenis to pamana, nogaida (mani nē, jo bija blakus cita kompānija) , ātri ieliek glāzes ar šampānieti kaut kur apakšā, ielej mums pavisam no kaut kādas citas pudeles. Es bieži nestaigāju pa bāriem, tāpēc vienmēr uzmanīgi izturos pret tādām vietām, tāpēc skatījos ko viņš dara - kad uzprasīju, kāpēc viņš pamainīja dzērienu, viņš teica, ka neko nav mainījis - es uzreiz savācu draudzenes un gājām prom, jo es skatījos uz viņu visu laiku un labāk izsviest 15 euro, nevis vēlāk to nožēlot.
Draugi, uzmanieties no šādiem bāriem!

V Valdnieks 11.03.2018

Bāros bieži leja lētāku alkoholu, ja klients nav norādījis uz konkrētu marku. Tā esmu redzējis, ka prasot vodku un redzot, ka acu priekš stāv kāda importa pudele, bet bārmenis paņem kaut kur zemāk stāvošu vietējā ražojuma.

A anse22 13.03.2018

vecais bara triks :)))))))) barmenji ienes savu alkoholu un mierigi to tirgo, radot zaudejumus baram un peljnju sev :))))