www.sudzibas.lv Naktsklubi Piestaada augstus reekinus aarzemju tuuristiem

Naktsklubi - Piestaada augstus reekinus aarzemju tuuristiem

Gan liela dala taxi vadiitaaji un liela dala naktsklubi piestaada nenormaali augstus reekinus aarzemju tuuristiem, kaa arii ja atsakaas maksaat piekauj vinus.Rezultaataa nopietni ciess tuurisma nozare un muusu valsts zaudee milziigi daudz naudas, jo brauc aizvien mazaak tuuristu uz latviju.
Protams valdiiba neko nedara, lai shaadas kraapsanas izskauztu.

L Lepi 15.05.2009

Cik redzēts un dzirdēts brauc tie kuri grib naktsklubos kautko noķert un kautkur nodrāsties. Pāris reizes lidmašīnās esmu arī parliecinājusies no kompāniju runām. Pagājušo gadu ielidoja (tūristi)vecpuišu tusiņu bari. Laikam Amsterdamā paliek garlaicīgi.Par taksistiem piekrītu.

B bargālēdija 15.05.2009

Gluži manas domas...tūristi ar laiku vairs neplānos ceļojumus un atputu Latvijā un kas no tā izriet???Vecrīgā lielāko daļu naktsklubu nāksies vnk klapēt ciet un cilveki atkal paliks bez darba...

J ja 15.05.2009

Ну, ну! А то, что те же туристы едут сюда наших девчонок трахать, про это не забыли! Только на этом весь туризм, если это можно так назвать, и основывается! Они имеют девчонок, а таксисты их!

U Uģis riktigais 16.05.2009

Kas ta paliks bez darba? Tie kaaveeji?

C Cepums 16.05.2009

Varbūt vēl uzraksti par badu Āfrikā un lietus mežu izciršanu D-Amerikā. Pasūdzies labāk par to, celāks mērķis vismaz. :D

B Baņkieris 17.05.2009

Latvijā ārzemju tūristi brauc pārsvarā nojāties, tāpēc labi vien ir, ka viņus te dauza! Paskatieties, ko pārsvarā piekauj un apšmauc? Tos, kas brauc meklēt piedzīvojumus! Neesmu dzirdējis, ka tiktu piekauts kāds, kas atbraucis ir organizētā ekskursijā!
Nevajag vazāties kur neprasa, bet ja esi atbraucis meklēt piedzīvojumus, tad tādus arī te atradīsi un dabūsi un nevajag sūdzēties! Pats taču lien!

R reinis 26.05.2009

tiesi ta, nav ko list tu, kur nevajag.ir normalie, bet vairakuma ir vienkarsi tadu, kuriem zilu muti sasist vajdzetu, lai zin, ka cienit sveshu zemi un cilvekus.