www.sudzibas.lv Nākotne Briesmīgs iepakojums labam produktam

AtrisinātaNākotne - Briesmīgs iepakojums labam produktam

Jau 10 minūtes cenšos attaisīt Girosa iepakojumu, bet, ja pa rokai nav kāds ass priekšmets, tas ir neiespējami.
Nākotnes gražotais Giross ir mana mīļākā "To Go" uzkoda, bet vajadzētu padomāt par iepakojumu, kuru var atvērt, lai pirms pirkšanas nav jādomā, vai kabatā ir Šveices nazis, lai tiktu klāt ēdienam.

11.01.2022

Atbilde no Nākotne Support Pārstāvja atbilde 11.01.2022

Paldies par Jūsu atsauksmi! Produkta iepakojums ir vakuums. Kvalitātes nodrošināšanas nolūkos, produkta iepakojums radīts ar mērķi, lai šuves būtu hermētiskas, nodrošinot produkta derīguma termiņu, ar mērķi, lai pircējs saņemtu nekaitīgu produktu.
Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Kabacis un Kirbis 08.02.2022

Paldies par skaidrojumu. Ar humoristisku pieeju, bet tas gan bija vairāk domāts kā mārketinga ieteikums - paskatīties uz šo produktu kā uz "go to" uzkodu, un attiecīgi iepakot, lai var uzēst gan pie stūres sēžot, gan uz autobusu skrienot, jeb visur, kur pie rokas nav šķēres. :)

Good Intentions 11.01.2022

Briesmīgi.. 10 minūtes.. Acīmredzot vajag iepriekš padomāt pirms pirkšanas, kā atvērt produktu.

K Kabacis un Kirbis 08.02.2022

Pirms pirkšanas šim produktam nav redzams iepakojums, ko slēpj kartona kaste.

G Gulbenietis 11.01.2022

Piekrītu, ka bez asa naža ir sūdīgi. Bet vismaz uzglabājas ilgāk. Galvenais, ka ar lidla deep lāgeri viegli iet iekšā ;). Es ar saviem šķībajiem pirkstiem noteikti visu krievu ābecci izbļautu, taisot vaļā :D

Dr DooM 12.01.2022

Bet tā arī ir ka G/P Nākotne sākusi iepakot loti stingrā pvc , ka bez zobena kabatā pie vistas girosiem netiksi :)