www.sudzibas.lv Nākotne Alga/attieksme pret darbiniekiem

Nākotne - Alga/attieksme pret darbiniekiem

Attieksme gaužām pretīga, riebjas gatavās produkcijas noliktavā, viens otram lien d****, strādājot 10h, par 3.00 e/h: d: d var nopelnīt kapeikas (300euro) , kustība nenormāla, kā zivis akvārijā, tu esi noskrējies, nopelnot kapeikas! Kāvet darbu ļoti riskanti.. Sarmīte nākamajai dienā krīt virsū, viņai neinteresēs jūsu viedoklis.. Neiesaku iet strādāt.. Ja nav paša transporta, gaidīsi darba būšu, kaut vai 3h, ja esi beidzis darbu, piem. Plkst 18: 00.. Notiek nīkšana.. Darbs galīgi garām.. Leksika 3 stāvīgajos.. Par kavētām dienām. Bus paskaidrojumi, pēc kuriem sekos akts, šis mesls ņem no algas naudu nost...

12.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Nākotne Support Pārstāvja atbilde 16.02.2021

Labdien!

Izskatījām iesniegto sūdzību.

Spriežot pēc sūdzības satura, darbinieks uzņēmumā strādā nelielu laiku un visdrīzāk neattaisnoti kavē darbu.

Vidējā darba samaksa uzņēmumā 2020.gada bija 5.45 eur/h.

Sūdzībā norādītā darba samaksas likme 3 eur/h ir tikai darbu uzsākušajiem darbiniekiem, kuri atrodas pārbaudes laikā. Kā tikko darbinieks apguvis darba iemaņas, darba samaksa mainās atbilstoši veicamajam darbam, kvalitātes līmenim un atbildībai.

Savukārt norādītā saņemtā darba samaksa 300 eur, vien norāda, ka darba attiecības vai darba apmeklējuma bijis ļoti īsu brīdi.

Par darba kavējumiem – par jebkuru iespējamu darba kavējumu veselības vai citu apstākļu dēļ, ir jāinformē darba vadītājs. Ja darbinieks darbu kavējis neattaisnotu iemeslu dēļ, nav informēts darba vadītājs, fakta konstatācijai tiek sastādīts akts. Tas nebūt nenozīmē darba algas ieturējumus. Darba kavējums tikai tāpēc vien, ka lietots alkohols, nāk miegs utt nav pieļaujami, jo tas rada papildus darba slodzi pārējiem darbiniekiem. Veselības apstākļu dēļ radies kavējums ir atļauts un par to nekādi pārmetumi no darba vadītājiem netiek izteikti.

Par transportu – uzņēmums saviem darbiniekiem piedāvā iespēju atvest un aizvest no darba ar uzņēma transportu. Tā kā uzņēmuma autobusi kursē pēc grafika, tad darbiniekam, ja tie nevēlas izmantot privāto vai sabiedrisko transportu, nākas uzgaidīt līdz sev nepieciešamā maršruta autobusa kursēšanas laikam.

Komentāri (4)

A asdasd123 12.02.2021

principā tipiska darba vieta latvijā . 0 attieksme , 0 alga un vel jalien šefam zem astes , lai nepaliktu vispar bez darba . nekā jauna .

LawLatv 12.02.2021

Спасибо за отзыв. Недавно отправлял им СV. После таких отзывов даже не хочется приходить на собеседование.
Автор . Кем ты работал на этом предприятии?

L lucky5522 06.09.2021

Nevajag liet Jana. Kādi 5.45? Man ielikt savu algas lapu te? Jums pat grāmatvedes strādāt nemāk, tik gudri d..., man ar Arno bija nelietojamas algas lapas, un kad jautāju vai varu dabūt papīra formātā, man pateica lai es pisos nafig. Tieši tā, pisos. Es saņēmu par mēnesi 300 eiro. Strādājot no 7 rīta līdz kamēr pabeidz. Un tie bija plūst. 18, 19 katru vakaru. Un tas jūsu talismans Aivis.. jūs dēļ tēva viņu paņemat? Viņš tāds pats, kādas kauj jūsu kavēji. Ka kus iztēlojoties stabilu kolektīvu, ja Jums ir tāds auns ka Aivis? Par Skaidrīti ir dzirdēts daudz, bet mani nav skārusi. Kāpēc Aivis mana laikam, kad pie Jums strādāju, visu priekšā pazemoja mūsu kolēģi krievu? Kāpēc? Varbūt tad vajag sludinājumu rakstīt kad meklējat tikai letticigus lv muļķus?
Tu man ar savu veco grabažas Dobeles ielas piebrauci un pateici, kad nav tā smuki darīt. Kā? Pagriezt muguru tam kad tevi uzmet?
Redz, es tagad pelnu Jūsu mēneša samaksu nedēļā. Un es ne pazūdu, ne nekā. Par darbu ir jāmaksā. Ka aro par pratu5, domāšanu..
Veiksmi. Man patēvs arī no jums aizgāja. Viņš arī pievirnojas sveicieniem. Mehāniķis Zvanis

L lucky5522 06.09.2021

Atceries, Jana, kad man stāstīji, kad zini, kas sūdzību uzrakstīja? Tagad nav jāmin. Es esmu te. Izstāsti tautai, kādu produktu galu galā pircējs pērk? Ar gumijas zābakus nomiditu, pa grīdu salasīju mēslu. Gan jau zābaka aromātu Aivja recepte notuses.
tu mani toreiz nošokēja, es negaidīju nevienu apstājamies ceļa vidū, bet uzskatu kad tas bija bezsmadzenu sauciens. Es neticu, Jana, kad Tu esi tik Stulba

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes