N nausvarigi 23.11.2011

ko vel tu dirs te pa Lidaku galigi blaviens un pa to kad tu ieraksti sarunas nu pa to vispar tu esii saspiedusiis galvu.
Un kaspars darot savu Darbu ir viens no labakajiem tur kauna nau galigi

A antons 25.11.2011

Neiesaku iet uz turieni stradat vienigais ja negribat palikt par vergiem!

K Kristapss 26.11.2011

Nuja es ie;su prom, jau apnika tās stundas garās

N nausvarigi 29.11.2011

tiem kam jums apnik tas garas stundas cikstekli jus vien esat un nesat pieradusi stradat drosvien

G galina 27.12.2011

viss ir mulkibas, Sarmite ta pat nekad nebljau, tad bija par ko

G galina 27.12.2011

Sarmite ir normala vecene, un par velti nekad nelamajas.tad bija par ko

D debuk 29.06.2012

domaju ka tas nav tukai vien tas kas tur notiek.Nakotnes galas ceha ir ka cietuma, kur liek pust trubina, nedrikst iet neskuvies un vel visadi sadi tadi cilvektiesibu normu parkapumi tur notiek.tapec darba inspekcijai tur darama butu daudz.to cehu vajag klapet ciet...nav ko tur kautkadiem biezajiem naudu pelnit, ka jasaka kada attieksme pret jums tada pret vadibu----vajag uztaisit sreiku ta vienkarsi visiem nestradat un vissss.Viniem saks deg pakalas, tad varbut sapratis ka iztureties pret cilvekiem uz ka sviedriem tie cel savu labklajibu...

V VeraGPU 09.02.2015

Labāk nošauties, nekā strādāt zem Sarmītes..

V VeraGPU 09.02.2015

Mīļie draugi!
Apdomājiet pirms iet tur strādāt vai tiešām nekur citur nav iespējas!
Tā 200kg teftele pazemo tevi un dara to vel visu citu priekšā.
pazemo tevi un saka ka to viss cehs darot aiz muguras kaut ari ta galigi nav..
Sarmitei ir paris dirsā ielīdušas pīzdas (dirsa milziga ka nilzirgam, vietas daudz) kas stučī visu ko acis rāda protams vel piedomājot!
Tur cilvēkiem (parsvara vecenēm)
Nav savas dzīves - vinju dzives sastāv no citu dzīvēm aprunashana, stulbu lietu izdomāšana par citiem lai butu tikai par ko sava starpa un ar sarmiti gudri padirs NOŽĒLOJAMI !!!
NEEJ TUR, dzīve ir tur ārā nevis pie pacmit gadus nostrādājušas dzīvi neredzējušas ar videjo izglitibu prata sajukušas 400kilogramigas kuces...
Jā, vinji maksā, bet ar viņu peļņu viņi tiešām cehā visus uzskata par vergiem, cilveki mainās katru dienu tapec arii atljaujās brēkt taka nelabā virsū..
Tas vinjas virs Edgars totals -podkablučņiks un Arturs arii, vnk jebal ka ta sarmite ir visus iebiedejusi ...

D Denčik 09.02.2015

Tur ir tā- ja tu HUJĀRĪ reāli rukā, sudus nevāri tad attieksme ir laba un neviens virsu nebljauj ta pat vien!
man piemeram 2gadus tur stradajot nevien nebij balsi pacēlis.
Bet tgd pedējā menesha laikā vismaz 3reizes man mauroja virsū un 2reizes teica ka shi man ir pedeja darbadiena lai vairs nebraucu, jo biju pats vainigs!bet tik un ta es braucu un stradāju!
Man tas liekas smieklīgi - ja par mani kāds runā aiz muguras tur baigi slikti vai labi vienalga.. tas JAU nozime ka citu acis esmu ieverojama personība :D bet tas pizdas kas tik gudri aiz muguras dirš, lai dirš tas vnk ir uzjautrinoši un liekas ka vinjas nesarkst un nekaunas to darit, pieaugushas dazhas skaistas visas gudras sievietes, bet runaa tadus sudus - TĀ ir GPU Nākotne ar laiku cilveki tur sak jukt pratā!