www.sudzibas.lv Nākotne attieksme pret darbiniekiem

GPU Nākotne - attieksme pret darbiniekiem

CEHĀ FASĒTAVĀ STRĀDĀ DARBINIECE VĀRDĀ SARMĪTE KURA UZSKATA KA VISI DARBINIEKI IR VIŅAS VERGI, LAMĀ VISĀDIEM LABUVĀRDIEM, BĻAUJ UZ VISIEM KA NEMĀK STRĀDĀT UN LIEK STRĀDĀT 12-14 STUNDAS DIENĀ UN TAD VĒL NAV APMIERINĀTA AR IZDARĪTO. LIEK STRĀDĀT TRĪS DIENAS UN VIENA TIKAI BRĪVA, KAD PRASA LAI UZTAISA GRAFIKU TRĪS STRĀDĀ DIVAS BRĪVAS VIŅA STINGRI ATCĒRT KA TĀDA GRAFIKA NEBŪS LAI STRĀDĀ KĀ IR JA KAUT KAS NEPATĪK LAI RAKSTA ATLŪGUMU.

Z

Komentāri (12)

N Nevarbūt 14.09.2011

Nevar būt, ka atgriezies komunisms, jo tikai komunisti solīja "gaišo nākotni"!

R Ruta 14.09.2011

Tas ir labi. Laiki grūti, jāstrādā daudz un par zemu algu.
Vajag ciesties, drīz mūsu partijas Latviju sanēs, izdevumus samazinās.
Pēc vēlēšanām nocirps budžetu, neviena joma nav neaizskaram, kā teica premjera kungs.
Atnāks ārvalstu investori, būs darbs, augs arī algas.
Ciesties vajag un balsot par tautiešiem, kuri sola reformēt visus pabalstus un tās pensijas. Pēc cirpuma nāks investori un būs daudz darba un ļoti lielas algas.

T ToHa 14.09.2011

Ko nozīmē "sanēs"? Likvidēs, vai?

F f 14.09.2011

Kad nāks reformu partijas ar vl varēs sanēt Latviju.
Vajag kā Igaunijā- bez devi cīta budžetu un tāpat kā kara laikā.

Cirpt visus pabalstus un pensijas, atlaist skolotajus, lai iet sēnēs.
Tiko būs cirpts, naks innvestori no ASV un Zviedrijas iekšā ar kapitālu.
Par mazu algu darba spēks pievelk investorus. Algām jākrīt, darba stundām jābūt ļoti daudz. Pareizi te raksta, pēc smagiem cirpumiem būs liela investoru plūsma. Man ļoti patīk premjers, žēl, ka netika galā ar visiem nabagiem.

T ToF 14.09.2011

Labāk vajag rīkoties, kā kādreiz izrīkojās hunveibini Ķīnā-likvidēja visu veco, skolas, grāmatas, u.t.t, un sāka celt sociālismu, toties tagad ražo preces priekš visas pasaules. Šeit arī vajag visus neproduktīvos izšaut, atstāt vien nodokļu maksātājus, baņķierus un ministrus, uzreiz būs jūtama valsts izaugsme, un cik brīvas telpas un svaiga gaisa!

A anonīms:D 07.10.2011

aizgāju no darba nevis dēļ tā ka garas stundas vai smags darbs bet, tapēc ka viena veca aita, kura pati savu resno dirsu nevar pakustinat, iet no muguras un tev dirš virsū ! Ja viņa tur nestrādātu būtu palicis !!! Ja atlaistu sarmīti nebūtu jāmeklē jauni darbinieki !

A artis 15.10.2011

piekrītu pēdējam komentāram

A Anonīma 19.10.2011

piekrītu, dēļ šīs Valdonīgās-agresīvās sievietes tur nav izturams strādāt! Viņas biedēšana, cilvēku pazemošana nav izturama!žēl ir šo cilvēku, kas tur strādā...un vel vairāk man žēl ir pašu galveno, kas neko nedara...bet cilvēki mainās...atnāk jauni, bet aiziet jaunie un gan vecie...vienā dienā pieņem daudz cilvēkus, citi aiziet tajā pašā dienā citi pēc laika!Mainīgs ir tikai tas kolektīvs, kas ir viņas pāraudzībā!

N nausvarigi 21.11.2011

zinat ko jus te visi tik gudri runajat par Sarmiti, bet ja visi stradatu tad ta nebutu protams ja nestrada tad blauj virsu bet nejau bez pamata. Cilveki kas gribb tur stradat pierastu pie vinas dusmam un pierastu pie ta kad vinai ir labss garigais un vinaa biedee muss :)
bet tas irr normali, taka nestrebiet karstu pasi esat vinu novedusi taka nevajag anonnimi pa vinu seit muldet :)

N nausvarigi 25.11.2011

vienigais ko pa jums var spriest ir tas kad jus visi esat debili

K kaleostra 04.12.2011

Nu pēc pēdējā sižeta Tautas balsī Gribētos jautāt Sarmītei, kāda Kontingenta cilvēks ir viņa pati?

P puncis 16.04.2013

mazak vajag to zandarmu aizstavet, ta ir tada ragana, ka otras tadas pasaule nav. strada cik gribi un nevis strada, bet vergo, tapat slikti. to sarmiti varetu pielikt pie sienas un nosaut. pilnigi piekritu, ja sarmiti atlaistu cilveki neietu prom.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes