Naivās Cosmo meičās! - Naivums vai stulbums?

Hei meitenes!

Šis gan laikam ir sieviešu portāls bet, jautājums jau arī man ir par meiteni un Jūs pašas jau vislabāk atbildēsiet, man šķiet!
Nu lūk, godīgi sakot ir neērti bet, Ar draudzeni jau tiekamies kādu laiku, ir sākušās arī intīmās attiecības un, it kā viss jau ok, bet, ....atsevišķās pozās kad 69, vai arī seks sunīšu pozā, tad, draudzenei nāk slikts aromāts no dibena! Ar higiēnu viss ir ok, dažreiz aizbraucu pie viņas uz mājām, viņa stundu nosēž vannā, tad mums ir sex,un atkal tas pats! Kā jums šķiet, ja es viņai to pateikšu, vai neapvainosies?
Kaut gan, viņa ir ļoti kopta, tīrīga, bet nu tā vieta! Īstenībā viņa ir ļoti emocionāla un man šķiet ja teikšu viņai to, un arī ko tad īsti lai saka, to ka tev dibena caurums slikti ož?
Nav jau tā ka pilnīgi katru reizi tā ir bet, man tas ir ļoti nepatīkami!
Meitenes, kā jūs reaģētu ja jums puisis ko tādu aizrādītu, vai ar to attiecības nebeigtos?

E eliotta 23.07.2012

Pričom tur attiecības? Cilvēkam varbut kāda senīte, hemoroīdi vai sazin kas vēl, tāpēc tā smird!

S Skolnieks 23.07.2012

Geju anālās atveres te neapspriedīsim. :)

S Skolnieks 23.07.2012

Hemoroidi sāp.
sēnīte ļoti niez

un nekas tur nesmird. Zosis

S sieviete22 23.07.2012

a kā pēc tu domā, ka tev tur pašam viss smaržo???
padomā par civēku uzbūvi, smakām utt... pirms ko saki draudzenei

V vinifreds 23.07.2012

uzliec gāzmasku, ja prasa kāpēc, saki man tāda interesanta sexrotaļa ienāca prata

Z zaptesburka 24.07.2012

Skolniek, un par ko tieši ir sūdzība??? Ka interneta portālos izvēršas diskusijas par šādiem jautājumiem (kas patiesībā nav ne naivi, ne stulbi, ja cilvēkiem tas sagādā problēmas, un nezin, kā par to pateikt partnerim, neaizvainojot)? Par to Tu sūdzies? Kāpēc te iekopēji visu šo garo penteri?