www.sudzibas.lv NailStudio - Dominā Nekvalitatīvs darbs

NailStudio - Dominā - Nekvalitatīvs darbs

Neiesaku doties uz sho manikiira studiju. lai arii pirmais skats ir visai patiikmams, tomeer bija ljoti, ljoti viilusies par darba kvalitaati. biju pierakstiijsuesi uz fanchu manikiira geela nagu profilaksi. Meistare, ja taa maz vinju vvar godaat, bija teerpusies netiiraa, plekjainaa dzemperiitii ar taadu izgriezumu, ka tas pat bija man mulsinoshi. pashai nagi bija apm +4cm (nepaarspiileeju), kas, kaa veelaak izraadiijaas, krietni apgruutinaaja darbu. vinja bija krieviete, kura tieshaam latviski nesaprata neko. paskaidroju, ka vajag prfilaksi. kad nagi bija darba kārtībā, izvēlējos mazajam pirkstinjam ielikt vienu playboy zakjiiti. pati pat nepiefikseeju, kaa vinaj jau tieshi kreisaas rokas mazo pirkstinju bija pashaavusi zem zilaas lampas un bija jau par veelu, kaa vinaj teica. tad izleemu, ak uz iikshkja, ko vinjai laiciigi arii pateicu. rotaajumu pati vinja uzsprauda naga iekshpusee, kur to vareeja redzeet tikai labi izveershot pirkstu.geela sacieteeshana biaj murgs! roku tureeju tik ilgi, liidz saaka ljoti saapeet nagi un kad prasiiju, vai veel ilgi jaatur, tad vinaj bez emocijaam atbildeeja, ka jau vajadzeeja vilkt aaraa!! ar paareejiem bija apmeeram taa pat- ''veel paaris sekundites jaapatur'' un taadaa garaa. Dvieliitis, uz kaa man likt rokas tika bezruupiigi apgriezts uz otru pusi, tiiraako. :(

Aizmirsu piebilst, ka geela sacieteeshanas leikaa saaka smirdeet viena taa iekaarta, par ko vinja saaka skalji shkjendeeties blakusstraadaajoshajai meistarei. Paldies dievam, to ieriici vinaj nomaiiija pret citu. KAs attiecas uz nagu apakshu iztiiriishanu, tad vinjai nemaz nestraadaaja arii taa ieriice, par ko gan vinja atvainojaas..

Nagus liku tur pirms 2 gadiem, samaksaaju 21 ls, par neiztiiriitajaam naguapkshaam iedeva atlaidi- 1ls apmeeraa . :( Peec 2 ndedeeljaam noluuza viens nags. Pie manikiires, kura straadaaja maajaas biaj normaals taimeris un katram nagam tika veltiita vienliidzliela uzmaniiba, kaa arii vinji turējās daudz labaak kaa salonaa liktie.

Lai arii tas bija sen, savs viedoklis par sho iestaadi man ir izveidojies un peec tam vairs neesmu gaajusi uz turieni un neiesaku arii citaam.

F

B bzzzz 29.02.2008

Es vispār nesaprotu, kas ir ar tiem saloniem, jo pati tikko pabeidzu klasisko manikīru kursus un pēctam arī mācīšos gēlu, bet paskatoties kā strādā vienā otrā salonā, tad man liekas, ka man mācoties mājās ir labāki materiāli un aprīkojums ar ko strādāt!
Man piemēram būtu kauns no klienta, ja tā būtu,bet vienai otrai meistarei kā pīlei ūdens un vel noplēš riktīgu kāpostu!

L lery 25.03.2008

Arī Es esmu likusi nagus Dominā NailStudio pilnīgs vājprāts teikšu godīgi!!!

: ::: 26.03.2008

jus uzrakstijat nepareizo saitu. Jo www.nailstudio.lv atrodas Kr.Barona 140, bet Baltic Nail Studio par ko jus ruunajat atrodas Damina.

L Laura 30.09.2008

Kaadas mulkjiibas- Baltic Nails Studio atrodas tikai Olympia un tam nav nekaada sakara ar Dominu.

Z Zzz 01.10.2008

Nu tad Baltic Nail Studio (Olympia), Nail Studio (Kr. Barona ielā) vai Nail Bar (Dominā)???

A Anonīmā 19.07.2012

Varu pilnīgi piekrist raksta autorei. Arī man bija nepieciešamība pēc gēla nagu uzlikšanas, taču mana meistarīte, stāvoklī esot, nadziņus pārtrauca likt, es devos uz Dominas izslavēto salonu. Biju dziļi vīlusies jau uzsākot sarunu ar administratori, kurai tā arī latviski neizdevās ieskaidrot ko nozīmē pierakstīties uz gēla nagu uzlikšanu. Labi, izdevās man tas krieviski un es priecājos, ka vispār izdevās, jo tai meitenei pietrūka tikai siekaloties un bolīt acis katru uz savu pusi, tad atpalicība būtu vēl mazliet redzamāka. Nu, bet lai nu būtu kā būtu pie meistares pierakstījos un laikā arī tiku pieņemta. Tas nu vismaz bija bez starpgadījumiem. Tālāk sākās lielākā jautrība - meistare pievēlās pie galda, uz manu sasveicināšanos neatbildēdama, sāka uz mani krieviski, paceltā tonī, es pat teiktu bļaut uz mani, lai nekavēju viņas laiku un veikli dodu rokas un kustinu tās ātrāk. Nu labi, es gan neesot maigas dabas, atļāvos viņai pateikt lai muti pievalda, ja nē ka man roka nepaslīd un negadās uzšaut. Te, atkal jāsaka par laimi, mēs sapratāmies un skaidrojumi krievu valodā nebija nepieciešami. Nākošais izbrīns bijs, kad vajadzēja sākties pašam želejas uzklāšanas procesam. Meistare- nevienā brīdī manu viedokli nepajautājot sāka likt formas uz nagiem, lai arī biju teikusi jau sākumā, ka man uz tipšiem jāliek, jo formas neturās, un sāka likt garus L izmēra garuma un spicus nagus. Uz manu aizrādījumu par to, ka es tādus nevēlos atkal saņēmu gānījumu lietu krievu valodā uz ko es nenoturējos un sarunāju tiešām pretīgas lietas aizskarot personiski šo meistari. Pēc incidenta man par laimi nomainīja citu meistari, bet hipopotams sēžot pie blakus galda turpināja bubināt un mest zibeņus manā virzienā. Lai arī tas mani mazliet kaitināja, neko neteicu. Beigās rezultāts bija labs un paldies otrajai mestarei, kurai tiešām interesēja klienta vēlmes. Tā kā tas notika vairāka kā pirms gada, meistarēm vārdus nezinu un eju tam salonam ar līkumu un pat nezinu vai tur tādas vēl strādā. Bet kopumā nekad un nevienam neiesaku iet uz šo salonu jo tā ir tīrā laimes spēle vai viss būs labi vai nē. Kā arī riebīgi ir jau tas vien, ka salona seja- administratore, izskatās kā ar dauna sindromu slima.