www.sudzibas.lv Nailss nemaksā algu

Nailss - nemaksā algu

SIA "Nailss" darbiniekiem nemaksā algu.

1. Pieņemot darbā sākumā sola maksāt algu pa pilnu slodzi.

2. Pēc kāda nostrādāta laika grāmatvede paprasīs darbiniekam - vai tas grib strādāt uz pilnu slodzi vai pusslodzi. Ja būs pusslodze, tad firma maksās par darbinieku nodokļus. Ja darbinieks gribēs pilnu slodzi, tad firma atteiksies maksāt par viņu nodokļus un liks pašam darbiniekam apmaksāt nodokļus no savas algas.

3. Kad pienāks pirmā algas diena, tad firma nesamaksās darbiniekam neko. Pateiks, ka tam nekas nepienāksies - redz nebija runāts ne par pilnu slodzi, ne par pusslodzi, bet par 30% no pārdotās preces peļņas. Dažreiz firma piedāvā izmaksāt 100 Ls pret parakstu, ka tas ir aizdevums, nevis alga!!

4. Nostrādājot pusotru mēnesi un tā arī nesaņemot algu, izlēmu iet projām un uzrakstīju atlūgumu, kurā paskaidroju, ka eju projām pēc paša vēlēšanās, jo firma nemaksā algu. No firmas puses izskanēja draudi, ka sūdzēs mani tiesā par priekš firmas iepirkto preci!!

5. Uz draudiem sūdzēt tiesā, uzrakstīju firmai ierakstīto vēstuli, kurā paziņoju, ka visus faktus nosūtīju VIDam. Tad mani firma lika mierā!

No tā var secināt, ka SIA "Nailss" pieņem darbā darbiniekus un netaisās tiem nemaz maksāt algas. Viņu bizness sastāv no darbinieku iebiedēšanas, ka iesūdzēs tos tiesā par nopirkto preci. SIA "Nailss" neinteresē pārdot iepirkto preci. Viņus interesē atrast lohus, kas nobīsies no draudiem un izmaksās firmai ieprikto preci un tā prece paliks pašas SIA "Nailss" rīcībā!!

Z

V V 14.09.2011

Biju līdzīgā situācijā, starpība tikai, ka es sapratu, ka sūdzēties nav vērts, laikam viss ir samaksāts.