www.sudzibas.lv Nagi nails manikīrs Bolero centrā Neatbilstošas higiēnas prasības, ļoti slikta kvalitāte

Nagi nails manikīrs Bolero centrā - Neatbilstošas higiēnas prasības, ļoti slikta kvalitāte

Veicu manikīru un pedikīru bolero centrā pie meistares (facebook nagi_nails) , jo atrašanās vieta uz to brīdi bija ērta, tāpēc izlēmu pamēģināt. Ārprāts! Tā kā apmeklēju labus salonus, zinu, kādas ir elementārās higiēnas prasības, veicot šādu pakalpojumu, taču šeit tās netiek ievērotas pilnībā, un nav garantijas, ka pēc šāda pakalpojuma cilvēks neiegūs sēnītes infekciju (labākajā gadījumā) , līdz pat hepatītam un hiv. Tā kā šādu infekciju cēloni ir grūti pierādīt, šāda "meistare", kuras izglītība visticamāk aprobežojas, pageidzot kādus zemas kvalitātes manikīra kursus, pilnībā neiespringst uz šo higiēnas normu ievērošanu, jo kvalitatīvs aparāts, kurš dezinficē instrumentus, maksā naudu, kuru "meistars", kurš noīrē galdiņu mazā saloniņā, nav gatavs maksāt.
Pedikīrs tika veikts uz virtuves taburetes! Turklāt - pedikīrs, šīs meistares izpratnē, ir tikai nagu uzlakošana (neticami, bet fakts) , taču cena tāda kā par pilnu pakalpojumu labā salonā. Par to, cik ilgi noturējās gēla laka, laikam lieki piebils. 5 dienas noteikti nepagāja.
Mums rīgā ir tik daudz skaisti un kvalitatīvi saloni ar labiem meistariem. Saudzējiet sevi, neapmeklējiet šādus kaktu kantorus!

D Dana.pul. 08.08.2018

nekaadu hivu nevar dabuut no manikiira. Maximums hepatits. Kas ir trakaaks kaa hiv - starp citu.

A anak 10.08.2018

Esmu gājusi uz manikīru pie šīs speciālistes. Par higiēnas normu ievērošanu man iebildumu nav- instrumenti pēc manikīra veikšanas tika aiznesti uz citu telpu un ielikti dezinfekcijas šķīdumā, tika sagatavoti priekšmeti nākamajai meitenei. Arī lakas noturējās apm trīs nedēļas, gandrīz visu mēnesi. Vienīgais iemesls, kāpēc uz turieni vairs neeju- radās iespaids, ka tiešām vairāk par nagu nolakošanu vienā krāsā nav iemācījusies un nemaz nepiedāvā. Gribi kādu zīmodziņu? Ir tikai melna krāsa. Gribi kādu zīmējumu? Uzlīmju nav. Instagram kontā arī redzams, ka ir tikai vienkrāsaini (spīdumainu kādu nagu var atsevišķi nolakot) vai franču manikīrs.