www.sudzibas.lv Nadina Krāpšana, zadzība

Nadina - Krāpšana, zadzība

Nadina ir dokumentu viltotaja un zagle. Konkreti Nadina ir noviltojusi pilnvaras
un dokumentus lai pardotu svesus ipasumus. Konkretak KUTERI. Nadina zog no saviem draugiem.
Nadinai skerslu nav. Ja viņa zog un vilto dokumentus no saviem draugiem, tad viņa varētu
pārdot ari savu māti. Nadina sobrid dzivo Italija. Kur ari notika zadziba un dokumentu viltosana.
Kopā ar Nadinu zog ari vinas virs Antonello Biondo. Viņi darbojas grupā. Konkrētajā gadijuma
bija iesaistīts ari kuteru stavvietas ipasnieks. Visi dokumenti un liecibas ir savaktas kas saistitas ar
zadzibu. Diemzēl Latvijas policija ir pasīva lai lietu pātrinātu. Sobrīd esam spiesti sadarboties ar
Italijas policiju. Takā visiem iesaku uzminities no sīs gimenes, jo visa gimene darbojas kopā.