Nacional Travel SIA - Slikts serviss

Daru Jums zināmu, ka šī firma neuzskata par svarīgu ieguldīt līdzekļus autobusos vai to pirms braukšanas pārbaudēs, jeb servisā. 06.05.2017. braucām 1 dienas izbraukumā uz Lietuvu, kur autobusa motoram bija motora pārkaršanas un nestrādāja dzesēšanas sistēma salonā, kā rezultātā ~40 cilvēku grupa smok pati savā izelpā un saules karstumā.

E

S Saule33 08.05.2017

Labdien Enigmo

O osisoscar 09.05.2017

Nebija nu gan tik traki. Jā, kad autobuss bija stāvot uzkarsis saulē, salonā bija karsti. Braucot, lai gan gaisa kondicionieris nestrādāja, atvērtās lūkas dzesēja pietiekami lai. Arī nekādas motora pārkaršanas nebija, pārkarsa aizmugurējā riteņa bremžu kluči, kuri līdz galam neatlaidās. Bet tas jau, protams, situāciju neuzlabo - jāapstājas bija jebkurā gadījumā.
Pirms tiek rakstīta sūdzība vajag noskaidrot notikušā apstākļus un no mušas uzpūst ziloni ar nav īsti vajadzīgs.
Tā tas tagad notiek, tā vietā, lai pieietu pie šofera kādā brīvākā brīdī un apspriestos par visu, tiek izmantots labākais draugs Internet, lai visu uzkrāto žulti izgāstu.
Paldies!

A Apmuļķotā . 08.10.2017

Es braucu ar šo kompāniju 23.09.17. Uz horvātiju. Ziniet ,varu pateikt tik to labāko. Par mazām naudiņām ļoti labs ceļojums, izmitināšana foršos numuriņos. Horvātijā uz terases dEru kafiju un jūra kādus 350 metrus no manis. Paldies šai kompānijai. Ievai un Andim. Bet kas attiecas par autobusu, ko var garantēt, ja tiek īrēts autobus un tehnika lūzt, neatkarīgi no mums. Ar cieņu-Aija.